por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória | |||||
1 |
Jana Martinská
TK Sliac
|
19
90
|
33:
48:00
|
||
2 |
Nikola Sibylová
ŠK Detva v pohybe
|
19
96
|
36:
50:00
|
||
3 |
Miroslava Liptáková
AK Danica Zvolen
|
20
01
|
37:
30:00
|
||
4. |
Ivana Sklenková
|
19
81
|
39:
13:00
|
||
5. |
Mária Raganová
-
|
19
84
|
40:
39:00
|
||
6. |
Bianka Krnácová
Prandi
|
19
93
|
40:
43:00
|
||
7. |
Martina Cernáková
Túlaví vlci
|
19
88
|
41:
50:00
|
||
8. |
Zuzana Stanakova
Trencin
|
19
86
|
41:
58:00
|
||
9. |
Zuzana Krcíková
Hobby bežci Sliac
|
19
84
|
42:
56:00
|
||
10. |
Renata Balková
|
19
85
|
43:
03:00
|
||
11. |
Miroslava Oštromová
AK ZVP Lucatín
|
19
82
|
43:
06:00
|
||
12. |
Gabriela Sliacka
ZvolenVET
|
19
83
|
43:
11:00
|
||
13. |
Alena Budajová
|
19
82
|
43:
51:00
|
||
14. |
Zuzana Šemrová
RunnigteamZV
|
19
85
|
44:
25:00
|
||
15. |
Miroslava Malatincová
ŠK Detva v pohybe
|
19
87
|
44:
54:00
|
||
16. |
Alexandra Zeumerová
|
20
08
|
45:
28:00
|
||
17. |
Zuzana Majerová
Bežci Môtová
|
19
87
|
45:
42:00
|
||
18. |
Anna Látková
Prandi
|
19
89
|
45:
43:00
|
||
19. |
Olga Budinská
|
19
82
|
46:
36:00
|
||
20. |
Ivana Valentiniova
|
19
90
|
46:
49:00
|
||
21. |
Martina Piatriková
|
19
98
|
47:
09:00
|
||
22. |
Lucia Lehocký nôtová
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
88
|
47:
56:00
|
||
23. |
Jozefína Fekiacová
Svetielko nádeje
|
19
87
|
48:
22:00
|
||
24. |
Karina Paulíková
|
19
88
|
48:
57:00
|
||
25. |
Michaela Pilná
RunningTeam Zvolen
|
19
94
|
49:
02:00
|
||
26. |
Tereza Belková
Detva
|
20
01
|
49:
29:00
|
||
27. |
Terézia Zliechovcová
Žarnovický bežci
|
19
87
|
49:
30:00
|
||
28. |
Lucia Korpášová
RunningTeamZV
|
19
87
|
49:
37:00
|
||
29. |
Miška Rosová
SVETIELKO NÁDEJE
|
19
90
|
49:
54:00
|
||
30. |
Lucia Knazovická
|
19
91
|
50:
55:00
|
||
31. |
Tatiana Lickova
|
20
04
|
51:
14:00
|
||
32. |
Alena Semancíková
|
19
82
|
51:
22:00
|
||
33. |
Radka Tuceková
Bytový dom Hájik
|
19
87
|
51:
32:00
|
||
34. |
Sona Škvareniaková
|
19
85
|
52:
01:00
|
||
35. |
Radoslava Hrmová
|
19
86
|
54:
47:00
|
||
36. |
Lucia Zelená
|
19
93
|
54:
58:00
|
||
37. |
Terézia Lacková
|
19
91
|
55:
24:00
|
||
38. |
Marianna Libiakova
|
19
90
|
56:
28:00
|
||
39. |
Natália Milanová
RunningTeamZV
|
19
87
|
0
1:
07:15
|
||
Kategória | |||||
1 |
Iveta Furáková
Svetielko nádeje
|
19
73
|
33:
14:00
|
||
2 |
Martina Kánová
Zvolen
|
19
79
|
35:
34:00
|
||
3 |
Zuzana Rapcanová
ŠK Detva v pohybe
|
19
79
|
36:
31:00
|
||
4. |
Miriam Václaviková
ŠK Detva v pohybe
|
19
77
|
37:
55:00
|
||
5. |
Jana Kucejová
Detva
|
19
77
|
38:
41:00
|
||
6. |
Blanka Herichova
Zvolen
|
19
77
|
40:
33:00
|
||
7. |
Zuzana Schieberová
Rýchle šípy Zvolenská Slatina
|
19
76
|
41:
23:00
|
||
8. |
Danica Pakos pilná
RunningteamZV
|
19
74
|
43:
29:00
|
||
9. |
Jana Mozolová
FIT Štýl Running Team
|
19
76
|
44:
02:00
|
||
10. |
Jana Pacesová
RTZV
|
19
72
|
44:
06:00
|
||
11. |
Katarína Paulická
Bežci VK
|
19
80
|
46:
15:00
|
||
12. |
Andrea Kuruczová
amatér
|
19
74
|
46:
46:00
|
||
13. |
Eva Valachová
Zvolen
|
19
64
|
46:
53:00
|
||
14. |
Slávka Bieliková
AK Žiar nad Hronom
|
19
74
|
47:
46:00
|
||
15. |
Ingrid Rusková
|
19
70
|
48:
11:00
|
||
16. |
Miroslava Vilhanceková
Zvolen
|
19
75
|
50:
14:00
|
||
17. |
Lucia Zrelakova
|
19
78
|
50:
31:00
|
||
18. |
Anita Výbochová
amatér
|
19
76
|
50:
33:00
|
||
19. |
Katarína Strmenová
bežci Poltár
|
19
75
|
50:
59:00
|
||
20. |
Helena Lencová
|
19
61
|
51:
28:00
|
||
21. |
Miroslava Bartková
|
19
80
|
52:
15:00
|
||
22. |
Zuzanw Šupová
Hobby bežci Sliac
|
19
80
|
52:
41:00
|
||
23. |
Eva Slováková
Hobby bežci Sliac
|
19
80
|
52:
52:00
|
||
24. |
Anna Libiakova
Detva
|
19
70
|
53:
17:00
|
||
25. |
Denisa Petorová
|
19
78
|
54:
41:00
|
||
26. |
Ivana Králová
|
19
76
|
55:
13:00
|
||
27. |
Katarína Högerová
|
19
75
|
55:
58:00
|
||
28. |
Beata Conkovå
|
19
72
|
56:
01:00
|
||
29. |
Janka Cubanáková
MicroStep
|
19
59
|
59:
18:00
|
||
30. |
Martina Smutná
ŠK Detva v pohybe
|
19
77
|
59:
40:00
|
||
31. |
Dáša Spillerová
|
19
61
|
0
1:
00:36
|
||
32. |
Ivana Ondrejicková
Lieštany
|
19
78
|
0
1:
01:29
|
||
33. |
Lubica Milanová
RunningTeamZV
|
19
64
|
0
1:
07:15
|
||
34. |
Petra Sršnová
amatér
|
19
76
|
0
1:
08:33
|
||
Kategória | |||||
1 |
Matej Schieber
Run For Fun
|
19
96
|
27:
51:00
|
||
2 |
Ondrej Piják
Kobra Bratislava
|
19
82
|
28:
36:00
|
||
3 |
Dominik Zatko
Behaj pre radost
|
19
93
|
29:
16:00
|
||
4. |
František Belohorec
Banská Štiavnica
|
19
84
|
29:
17:00
|
||
5. |
Tomáš Cerovský
BŠK Banská Bystrica & Bežci Poltár
|
19
91
|
31:
28:00
|
||
6. |
Ján Jurko
|
20
02
|
31:
44:00
|
||
7. |
Ondrejko Mala
Zvolenský certi
|
19
90
|
31:
51:00
|
||
8. |
Lukáš Budín
Lipovec
|
19
95
|
35:
14:00
|
||
9. |
Jakub Škurla
-
|
20
02
|
35:
20:00
|
||
10. |
Tomáš Rapko
FESTO
|
19
83
|
36:
18:00
|
||
11. |
Ján Melichercík
AK Danica Zvolen
|
20
02
|
36:
33:00
|
||
12. |
Šimon Tóth
|
20
02
|
37:
30:00
|
||
13. |
Marko Chlebnican
Kriván
|
19
99
|
38:
20:00
|
||
14. |
Vladimír Kuchár
Spartans Zvolen
|
19
88
|
40:
10:00
|
||
15. |
Michal Malachovský
Divín
|
19
92
|
40:
12:00
|
||
16. |
David Zeumer
|
19
83
|
40:
23:00
|
||
17. |
Filip Krnác
|
19
92
|
40:
43:00
|
||
18. |
Igor Betík
Metro Zvolen
|
19
84
|
41:
08:00
|
||
19. |
Maroš Bordiga
|
19
91
|
41:
28:00
|
||
20. |
Martin Dvoran
Bežci Môtová
|
19
98
|
41:
29:00
|
||
21. |
Tomáš Toth
Stupava
|
19
82
|
41:
40:00
|
||
22. |
Matúš Kurucz
amatér
|
20
02
|
41:
59:00
|
||
23. |
Adrián Sliacky
Zvolen VET
|
20
08
|
42:
06:00
|
||
24. |
Marek olšiak Olšiak
Hrinová
|
19
90
|
42:
42:00
|
||
25. |
Michal Fiam
|
19
84
|
43:
11:00
|
||
26. |
Robert Koc
|
19
81
|
43:
51:00
|
||
27. |
Miroslav Melih
|
19
93
|
44:
58:00
|
||
28. |
Tomáš Bucan
|
19
83
|
45:
12:00
|
||
29. |
Branislav Kokolus
|
19
96
|
45:
32:00
|
||
30. |
Michal Durica
Continental Sport Club Zvolen
|
19
81
|
45:
42:00
|
||
31. |
Peter Paulík
|
19
90
|
46:
07:00
|
||
32. |
Michal Kamenský
|
20
08
|
46:
24:00
|
||
33. |
Pavel Knazovický
|
19
87
|
47:
44:00
|
||
34. |
Peter Durica
|
19
91
|
47:
58:00
|
||
35. |
Erik Kiššimon
|
19
85
|
48:
04:00
|
||
36. |
Dušan Pavlík
Rýchle šípy
|
19
92
|
48:
29:00
|
||
37. |
Lukáš Grega
|
19
83
|
48:
44:00
|
||
38. |
Lukáš Krsek
|
20
08
|
49:
44:00
|
||
39. |
Marián Ratkovský
|
19
94
|
49:
47:00
|
||
40. |
Peter Korpáš jr.
RunningTeamZV
|
20
12
|
49:
51:00
|
||
41. |
Peter Korpáš
RunningTeamZV
|
19
87
|
49:
51:00
|
||
42. |
Martin Šváha
Svetielko Nádeje
|
19
82
|
49:
54:00
|
||
43. |
Patrik Moško
|
19
91
|
51:
19:00
|
||
44. |
Jozef Hrmo
|
19
84
|
51:
35:00
|
||
45. |
Damián Valenta
Spartans Zvolen
|
20
12
|
52:
20:00
|
||
46. |
Daniel Valenta
Spartans Zvolen
|
19
81
|
52:
21:00
|
||
47. |
Juraj Plesník
Metro Zvolen
|
19
85
|
52:
28:00
|
||
48. |
Richard Sanitra
|
19
84
|
53:
58:00
|
||
49. |
Lukáš Jelen
|
20
08
|
54:
20:00
|
||
50. |
Alex Ivan
RunningteamZV
|
20
07
|
54:
22:00
|
||
51. |
Tomáš Vrábel
|
19
90
|
54:
27:00
|
||
Kategória | |||||
1 |
Marián Melichercík
Stožok
|
19
73
|
30:
08:00
|
||
2 |
Andrej Bramuška
Kronospan Zvolen
|
19
74
|
31:
37:00
|
||
3 |
Transfigurálny Galgan
prašivý podpes
|
19
73
|
31:
59:00
|
||
4. |
Brano Dolinec
Dolincovci ZV
|
19
79
|
32:
06:00
|
||
5. |
Ladislav Beracko
ABC FOOD MACHINERY
|
19
77
|
33:
37:00
|
||
6. |
Ján Melichercík
AK Danica Zvolen
|
19
72
|
33:
43:00
|
||
7. |
Marian Zatko
SámPreSeba
|
19
71
|
33:
46:00
|
||
8. |
Marcel Škurla
-
|
19
75
|
34:
13:00
|
||
9. |
Vladimír Václavík
|
19
79
|
34:
30:00
|
||
10. |
Miloš Hric
Krná
|
19
78
|
34:
53:00
|
||
11. |
Marian Vidra
|
19
77
|
35:
47:00
|
||
12. |
Branislav Slosarcík
Budca
|
19
76
|
35:
59:00
|
||
13. |
Daniel Ondrejicka
Lieštany
|
19
74
|
36:
08:00
|
||
14. |
Jan Vyboch
Zvolen
|
19
75
|
37:
04:00
|
||
15. |
Róbert Macko
Nitrianske Sucany
|
19
79
|
37:
22:00
|
||
16. |
Michal Václavík
Marathon BB team
|
19
77
|
37:
51:00
|
||
17. |
Dušan Daniš
Bežci Lucenec
|
19
80
|
37:
53:00
|
||
18. |
Peter Súkenník
LSG Karlsruhe
|
19
79
|
38:
04:00
|
||
19. |
Ján Bujnák
SLOVALCO
|
19
74
|
39:
12:00
|
||
20. |
Igor Rusnák
|
19
74
|
39:
15:00
|
||
21. |
Andrej Zatko
Pohronske Ladové Medvede
|
19
76
|
39:
23:00
|
||
22. |
Jozef smutný Smutný
ŠK Detva v pohybe
|
19
73
|
41:
07:00
|
||
23. |
Henrich Paces
RTZV
|
19
71
|
41:
21:00
|
||
24. |
Peter Mozola
FIT Štýl Running Team
|
19
77
|
41:
46:00
|
||
25. |
Róbert Piršc
|
19
77
|
41:
47:00
|
||
26. |
Zdenko Baranec
SVETIELKO NÁDEJE
|
19
72
|
42:
21:00
|
||
27. |
Martin Kalmánek
RunningteamZV
|
19
79
|
42:
58:00
|
||
28. |
Erik Lenhardt
AK ZVP Lucatín
|
19
73
|
43:
06:00
|
||
29. |
Stanislav Kollár
RunnigteamZV
|
19
80
|
44:
25:00
|
||
30. |
Radko Lehocký
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
79
|
45:
39:00
|
||
31. |
Peter Lámer
ZA SEBA
|
19
80
|
45:
55:00
|
||
32. |
Peter Bystriansky
|
19
77
|
46:
36:00
|
||
33. |
Marek Gazdik
|
19
80
|
46:
49:00
|
||
34. |
Ján Durica
|
19
80
|
46:
50:00
|
||
35. |
Ján Polonský
RunningTeamZV
|
19
77
|
47:
09:00
|
||
36. |
Richard Lehocký
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
79
|
47:
57:00
|
||
37. |
Peter Kozárik
RunningTeamZV
|
19
76
|
48:
13:00
|
||
38. |
Radko Skriniar
|
19
77
|
48:
53:00
|
||
39. |
Tomáš Durica
|
19
77
|
48:
57:00
|
||
40. |
Rastislav Koštialik
Športklub Dobrá Niva
|
19
77
|
49:
33:00
|
||
41. |
Miroslav Zachar
Zvolen
|
19
76
|
49:
53:00
|
||
42. |
Jan Kanalos
|
19
71
|
53:
10:00
|
||
43. |
Ján Dvoran
Bežci Môtová
|
19
74
|
53:
48:00
|
||
44. |
Štefan Jankulár
Zvolen
|
19
72
|
53:
49:00
|
||
Kategória | |||||
1 |
Ján Môcik
Banská Bystrica
|
19
64
|
33:
23:00
|
||
2 |
Ivan Cík
Svetielko Nádeje
|
19
66
|
36:
42:00
|
||
3 |
Miroslav Hrcka
Unionka Zvolen
|
19
66
|
37:
44:00
|
||
4. |
Vladimír Mihálik
Prievidza
|
19
68
|
38:
06:00
|
||
5. |
Peter Haviar
ZTSC MEDZIBROD
|
19
66
|
38:
08:00
|
||
6. |
Miroslav Kucera
Rýchle šípy Zvolenská Slatina
|
19
69
|
38:
57:00
|
||
7. |
Radek Doktor
Running Team Zvolen
|
19
66
|
39:
25:00
|
||
8. |
Ivan Bothár
Zvolen
|
19
62
|
39:
56:00
|
||
9. |
Jozef Lipták
Zvolen
|
19
66
|
40:
31:00
|
||
10. |
Michal Pertzian
Beer inside, Crivit outside
|
19
70
|
47:
44:00
|
||
11. |
Ladislav Kapuš
DIADOR
|
19
70
|
47:
45:00
|
||
12. |
Dušan Krsek
|
19
67
|
48:
25:00
|
||
13. |
Michal Graus
|
19
66
|
0
1:
00:36
|
||
Kategória | |||||
1 |
Milan Cubanák
MicroStep
|
19
58
|
39:
44:00
|
||
2 |
Noro Švanda
Horská Služba Kremické Vrchy
|
19
60
|
43:
16:00
|
||
3 |
Milan Fekiac
Koliba u sv. Krištofa
|
19
55
|
43:
36:00
|
||
4. |
Milan Krajci
Lokomotiva Zvolen
|
19
41
|
48:
34:00
|
||
5. |
Ján Cierny
Zvolen
|
19
56
|
53:
50:00
|
||
6. |
Anton Gombár
BSLG Zvolen
|
19
44
|
0
1:
09:39
|