por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória D ženy | |||||
1 |
Jana Martinská
OSSR-TK Sliač
|
19
90
|
00:
39:06
|
||
2 |
Martina Grexová
Brezno
|
19
95
|
00:
43:43
|
||
3 |
Veronika Hrdličková
TK Branco Lučenec
|
20
00
|
00:
44:17
|
||
4. |
Ľubomíra Šúthová
Bežci VK
|
19
92
|
00:
44:41
|
||
5. |
Zlatica Revákova
|
19
92
|
00:
46:52
|
||
6. |
Marcela Borovičková
|
19
97
|
00:
48:15
|
||
7. |
Zuzana Kováčová
Bratislava runners - ŠK Novohrad
|
19
98
|
00:
49:24
|
||
8. |
Adriána Beňová
|
19
93
|
00:
49:44
|
||
9. |
Lucia Stankovičová
|
19
85
|
00:
51:14
|
||
10. |
Marta Filcikova
|
19
83
|
00:
52:46
|
||
11. |
Katarína Horáková
|
19
87
|
00:
53:40
|
||
12. |
Oľga Bystrianska
|
19
82
|
00:
54:04
|
||
13. |
Lilla Szvorák
|
19
96
|
00:
56:06
|
||
14. |
Veronika Figová
Lučenec
|
19
86
|
00:
56:48
|
||
15. |
Zuzana Štetková
Lučenec
|
19
82
|
00:
56:56
|
||
16. |
Ema Štetková
TJ Relax Mladosť Rimavská Sobota
|
20
06
|
00:
57:20
|
||
17. |
Patrícia Kokyová
Beh pre radosť
|
19
95
|
00:
58:08
|
||
18. |
Veronika Tőreová
|
19
98
|
00:
59:54
|
||
19. |
Kristína Jašková
|
19
93
|
00:
00:54
|
||
20. |
Aneta Spodniaková
|
19
88
|
00:
12:08
|
||
21. |
Marcela Sopóciová
|
19
94
|
00:
12:18
|
||
22. |
Monika Sopóciová
|
19
97
|
00:
12:46
|
||
Kategória E ženy | |||||
1 |
Anikó Behan
DVTK SE
|
19
73
|
00:
39:13
|
||
2 |
Renáta Bolfová
Bežci Vk
|
19
74
|
00:
44:41
|
||
3 |
Vierka Kederová
Spartan training group Rožňava
|
19
73
|
00:
50:16
|
||
4. |
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
|
19
72
|
00:
51:39
|
||
5. |
Janka Sokolová
Lučenec
|
19
78
|
00:
04:16
|
||
Kategória F ženy | |||||
1 |
Zuzana Vaculčiaková
Banská Bystrica
|
19
67
|
00:
48:13
|
||
Kategória A muži | |||||
1 |
Ján Dömény
#coachjanciteam
|
19
92
|
00:
33:44
|
||
2 |
Peter Rončák
bežci Lučenec
|
19
86
|
00:
36:12
|
||
3 |
Gabriel Kelemen
Popi Klub 73 G
|
19
89
|
00:
36:18
|
||
4. |
Tomáš Cerovský
BŠK Banská Bystrica
|
19
91
|
00:
36:23
|
||
5. |
Adrián Kiapeš
Lučenec
|
19
92
|
00:
36:51
|
||
6. |
Adam Keszi
Rapovce
|
20
00
|
00:
38:30
|
||
7. |
Filip Borovička
|
19
97
|
00:
39:43
|
||
8. |
Rastislav Kozár
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
99
|
00:
41:29
|
||
9. |
Vladimír Sokol
OZ Srdcom Strehovčania
|
19
86
|
00:
43:48
|
||
10. |
Róbert Jaško
|
19
85
|
00:
44:53
|
||
11. |
Patrik Kaličiak
|
19
91
|
00:
45:08
|
||
12. |
Radoslav Gutten
|
19
85
|
00:
46:04
|
||
13. |
Michal Ozgyin
|
19
96
|
00:
46:37
|
||
14. |
Erik Borovička
|
20
03
|
00:
46:39
|
||
15. |
Milan Leicher
Poltár
|
19
86
|
00:
46:49
|
||
16. |
Miroslav Dian
|
19
84
|
00:
47:05
|
||
17. |
Ladislav Riecky
DHZ Biskupice
|
19
85
|
00:
47:16
|
||
18. |
Attila Šafrány
Popi Klub
|
19
88
|
00:
49:42
|
||
19. |
Denis Spodniak
|
20
05
|
00:
51:15
|
||
20. |
Dávid Megyeri
|
19
95
|
00:
52:12
|
||
21. |
Tomáš Stankovič
|
19
85
|
00:
52:16
|
||
22. |
Štefan Stankovič
|
19
93
|
00:
52:42
|
||
23. |
Milan Filcik
|
19
88
|
00:
52:46
|
||
24. |
Robert Nagy
Fiľakovo
|
19
97
|
00:
53:21
|
||
25. |
Ján Podhorec
Poltár
|
19
88
|
00:
55:44
|
||
26. |
Marek Pitňa
|
19
95
|
00:
00:04
|
||
27. |
Michal Šuľan
|
19
85
|
00:
02:04
|
||
Kategória B muži | |||||
1 |
Ján Vetrák
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
|
19
77
|
00:
35:08
|
||
2 |
Braňo Jánošík
Kalinovo
|
19
76
|
00:
38:40
|
||
3 |
Miloš Beňuš
Hnúšťa
|
19
73
|
00:
39:02
|
||
4. |
Miloš Hric
|
19
78
|
00:
39:49
|
||
5. |
Marcel Uharček
Spartan training group Rožňava
|
19
78
|
00:
40:51
|
||
6. |
Vladimír Vaclávík
|
19
79
|
00:
41:34
|
||
7. |
Jaroslav Strmý
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
72
|
00:
41:51
|
||
8. |
Pavol Križo
Bežci Lučenec
|
19
74
|
00:
44:36
|
||
9. |
Andrej Adam rataj
Kežmarok
|
19
79
|
00:
45:02
|
||
10. |
Marek Renčo
|
19
75
|
00:
46:39
|
||
11. |
Ladislav Beňo
|
19
81
|
00:
50:03
|
||
12. |
Ladislav Gyerpál
Popi Klub
|
19
78
|
00:
51:50
|
||
13. |
Marian Zajac
|
19
74
|
00:
54:01
|
||
14. |
Peter Bystriansky
|
19
77
|
00:
54:04
|
||
15. |
Miroslav Štrba
Marathon BB Team
|
19
74
|
00:
57:03
|
||
Kategória C muži | |||||
1 |
Ján Môcik
Bystričan
|
19
64
|
00:
38:54
|
||
2 |
Vlado Zdechovan
Bežci Lučenec
|
19
65
|
00:
40:19
|
||
3 |
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
|
19
70
|
00:
41:48
|
||
4. |
Ján Marko
Nitra
|
19
70
|
00:
42:19
|
||
5. |
Peter Pagač
Tatran breznička
|
19
67
|
00:
44:16
|
||
6. |
Peter Kozár
Dolné Plachtince
|
19
63
|
00:
44:41
|
||
7. |
Jozef Adamove
Cykloklub Mýtna
|
19
63
|
00:
47:56
|
||
8. |
Miroslav Bindzár
Banská Bystrica
|
19
66
|
00:
48:12
|
||
9. |
Pavol Mrva
AGRO-IPEĽ
|
19
69
|
00:
50:56
|
||
10. |
Ivan Gaál
Rapovce
|
19
61
|
00:
51:12
|
||
11. |
Pavol Orság
|
19
64
|
00:
52:14
|
||
12. |
Peter Slanina
bezci lucenec
|
19
52
|
00:
56:12
|
||
Kategória L dievčatá | |||||
1 |
Kristína Lili križová
Judoclub Katsudo Lučenec
|
20
07
|
00:
44:14
|
||
Kategória K chlapci | |||||
1 |
Maxim Štrba
Biathlon mania
|
20
09
|
00:
57:02
|
||
Kategória N ženy NW | |||||
1 |
Zuzana Páleníková
ŠK Novohrad
|
19
68
|
00:
10:27
|
||
2 |
Silvia Kubányiová
Bežci VK
|
19
78
|
00:
11:25
|
||
3 |
Hana Dobrocká
|
19
79
|
00:
16:03
|
||
4. |
Soňa Franíková
NW Lučenec
|
19
66
|
00:
18:31
|
||
5. |
Nina Kováčik polomská
|
19
82
|
00:
19:27
|
||
6. |
Jana Nedbalová
breznický beh
|
19
64
|
00:
20:16
|
||
7. |
Olena Kalcsova
nordic walking
|
19
68
|
00:
21:26
|
||
8. |
Andrea Gyerpál
Popi Klub
|
19
82
|
00:
28:00
|
||
9. |
Alena Kováčová
Lučenec
|
19
50
|
00:
36:31
|
||
Kategória M muži NW | |||||
1 |
Jaroslav Veigl
Trnafský Walker
|
19
69
|
00:
07:31
|
||
2 |
Jaroslav Kubanyi
Bežci VK
|
19
75
|
00:
07:31
|
||
3 |
Marián Halaj
NW Lučenec
|
19
53
|
00:
10:51
|
||
4. |
Miroslav Nedbal
breznický beh
|
19
63
|
00:
16:36
|
||
5. |
Karol Baculik
|
19
57
|
00:
17:31
|
||
6. |
Marcel Kováčik
|
19
83
|
00:
19:27
|