por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória E ženy | |||||
1 |
Jana Martinská
TK Sliač
|
19
90
|
00:
41:36
|
||
2 |
Katarína Babiarova
PREGO Running TEAM
|
19
86
|
00:
43:52
|
||
3 |
Ľudmila Čániová ml.
Korytárky
|
19
99
|
00:
47:10
|
||
4. |
Zuzana Krčíková
Svetielko nádeje
|
19
84
|
00:
49:04
|
||
5. |
Viktória Dobosová
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
85
|
00:
50:18
|
||
6. |
Patrícia Ivaničová
|
19
92
|
00:
53:29
|
||
7. |
Ivana Valentiniova
Runningteam Zvolen
|
19
90
|
00:
54:44
|
||
8. |
Dana Havrilova
Sklabiná
|
19
84
|
00:
55:43
|
||
9. |
Nina Havrilová
|
20
05
|
00:
00:00
|
||
10. |
Katarína Pavlovic
|
19
83
|
00:
09:52
|
||
Kategória F ženy | |||||
1 |
Iveta Furáková
ŠK Detva v pohybe
|
19
73
|
00:
38:32
|
||
2 |
Renáta Bolfová
Bežci VK
|
19
74
|
00:
46:48
|
||
3 |
Diana Grexová
BŠK Banská Bystrica
|
19
72
|
00:
47:17
|
||
4. |
Veronika Kalmáneková
Running Team ZV
|
19
80
|
00:
50:27
|
||
5. |
Zdenka Uličná
|
19
79
|
00:
50:35
|
||
6. |
Marianna Longauerová
Srdcom Strehovčania
|
19
77
|
00:
52:37
|
||
7. |
Andrea Györgyová
Bežci VK
|
19
79
|
00:
56:02
|
||
8. |
Anna Nikolová
BK Slávia VK
|
19
56
|
00:
57:30
|
||
9. |
Štefánia Kvietiková
|
19
69
|
00:
57:59
|
||
10. |
Magda Havrilová
Sklabiná
|
19
64
|
00:
00:02
|
||
11. |
Ľudmila Čániová
Korytárky
|
19
72
|
00:
01:24
|
||
12. |
Lýdia Zošiaková
|
19
77
|
00:
02:08
|
||
13. |
Alena Kelemenová
|
19
72
|
00:
02:14
|
||
14. |
Blanka Karabová
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
66
|
00:
02:39
|
||
15. |
Martina Holubová
|
19
78
|
00:
09:59
|
||
Kategória A muži | |||||
1 |
Tomáš Cerovský
BŠK Banská Bystrica
|
19
91
|
00:
38:05
|
||
2 |
Gabriel Kelemen
Popi Klub - 73 G
|
19
89
|
00:
38:20
|
||
3 |
Miroslav Sokol
Srdcom Strehovčania
|
19
89
|
00:
38:32
|
||
4. |
Richard Turčina
OFK ŽELOVCE
|
19
95
|
00:
40:32
|
||
5. |
Jakub Bakoš
|
19
92
|
00:
41:34
|
||
6. |
Lukáš Krištof
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
88
|
00:
41:34
|
||
7. |
Rastislav Kozár
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
99
|
00:
43:40
|
||
8. |
Vladimír Sokol
OZ Srdcom Strehovčania
|
19
86
|
00:
43:43
|
||
9. |
Johan Havrila
|
19
96
|
00:
46:35
|
||
10. |
Róbert Jaško
|
19
85
|
00:
47:33
|
||
11. |
Lukáš Hrubčo
|
20
04
|
00:
49:07
|
||
12. |
Tomáš Kačaliak
|
19
89
|
00:
53:35
|
||
13. |
Ján Čáni
Korytárky
|
19
96
|
00:
54:20
|
||
14. |
Michael Balla
|
19
85
|
00:
54:27
|
||
Kategória B muži | |||||
1 |
Marián Melicherčík
Stožok
|
19
73
|
00:
37:25
|
||
2 |
Ján Kubelka
Ruscona
|
19
81
|
00:
38:42
|
||
3 |
Ján Zvara
Svetielko nádeje
|
19
74
|
00:
39:28
|
||
4. |
Miloš Hric
Jaskyňa Krná
|
19
78
|
00:
40:50
|
||
5. |
Dušan Daniš
Bežci Lučenec
|
19
80
|
00:
42:06
|
||
6. |
Vladimír Vaclávík
Svetielko nádeje
|
19
79
|
00:
43:20
|
||
7. |
Jaroslav Strmý
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
72
|
00:
43:53
|
||
8. |
Pavol Liptak
Bežci VK
|
19
73
|
00:
44:04
|
||
9. |
Ľubomír Hedvigy
|
19
73
|
00:
44:50
|
||
10. |
Jozef Karlovský
|
19
81
|
00:
47:19
|
||
11. |
Jan Vinarcik
-
|
19
81
|
00:
47:32
|
||
12. |
Ivan György
Bežci VK
|
19
72
|
00:
47:56
|
||
13. |
Peter Kováč
|
19
74
|
00:
02:35
|
||
Kategória C muži | |||||
1 |
Dominik Markoš
Sliač
|
19
68
|
00:
41:40
|
||
2 |
Miroslav Krištof
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
66
|
00:
41:48
|
||
3 |
Vladimír Trebuľa
Korytárky
|
19
65
|
00:
45:03
|
||
4. |
Radek Šály
Šulywander
|
19
66
|
00:
45:14
|
||
5. |
Ján Čáni
Korytárky
|
19
70
|
00:
46:38
|
||
6. |
Peter Kozár
Dolné Plachtince
|
19
63
|
00:
46:56
|
||
7. |
Igor Šalko
Poniky
|
19
65
|
00:
49:22
|
||
8. |
Frantisek Molnár
Bežci vk
|
19
68
|
00:
52:45
|
||
9. |
Vladimír Pajgert
Running Team ZV
|
19
68
|
00:
57:51
|
||
Kategória D muži | |||||
1 |
Marian Herédy
|
19
60
|
00:
42:50
|
||
2 |
Andras Janári
|
19
60
|
00:
52:29
|
||
3 |
Peter Kypta
BK Sliač
|
19
51
|
00:
54:38
|
||
4. |
Ján Demeter
Senné
|
19
43
|
00:
56:02
|
||
Kategória H ženy hobby | |||||
1 |
Lucia Orlaiová
|
19
85
|
00:
25:14
|
||
2 |
Katarína Strmeňová
Bežci Poltár
|
19
75
|
00:
26:35
|
||
3 |
Marta Kminiaková
Srdcom Strehovčania- Dolná Strehová
|
19
70
|
00:
26:47
|
||
4. |
Katarína Šomlová
|
19
77
|
00:
27:36
|
||
5. |
Katarína Chobodová
|
19
81
|
00:
27:48
|
||
6. |
Marcela Maslaňáková
Obeckov
|
19
79
|
00:
28:42
|
||
7. |
Simona Chobodová
|
20
01
|
00:
28:58
|
||
8. |
Lenka Oravcová
|
19
86
|
00:
29:01
|
||
9. |
Veronika Nagyová
bežci vk
|
19
85
|
00:
31:52
|
||
10. |
Martina Rimóciová
|
19
72
|
00:
34:13
|
||
11. |
Janka Havrilová
Veľký Krtíš
|
19
87
|
00:
34:13
|
||
12. |
Katarína Priadková
|
19
86
|
00:
36:04
|
||
Kategória G muži hobby | |||||
1 |
Ján Melicherčík
AK DANICA ZV
|
19
72
|
00:
19:28
|
||
2 |
Martin Ďuríček
|
19
86
|
00:
19:59
|
||
3 |
Erik Janšto
Bežci VK
|
19
92
|
00:
20:12
|
||
4. |
Miroslav Straka
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
75
|
00:
20:37
|
||
5. |
Rudolf Varga
|
19
75
|
00:
21:15
|
||
6. |
Gabriel Lovaš
|
19
82
|
00:
22:24
|
||
7. |
Martin Hrapka
|
19
87
|
00:
22:40
|
||
8. |
Samuel Kokay
|
20
02
|
00:
24:16
|
||
9. |
Marian Varholák
|
19
78
|
00:
24:42
|
||
10. |
Peter Tuček
|
19
88
|
00:
24:47
|
||
11. |
Martin Fekiač
|
19
90
|
00:
24:50
|
||
12. |
Ladislav Gyerpál
Popi Klub
|
19
78
|
00:
27:26
|
||
13. |
Peter Choboda
|
19
79
|
00:
28:24
|
||
14. |
Jozef Hárfai
|
19
89
|
00:
28:44
|
||
15. |
Peter Tuček
|
19
60
|
00:
30:48
|
||
16. |
Lukáš Garaj
|
19
94
|
00:
31:52
|
||
Kategória NW ženy | |||||
1 |
Silvia Kubányiová
Bežci VK
|
19
78
|
00:
35:19
|
||
2 |
Miriama Balázsová
|
19
88
|
00:
35:40
|
||
3 |
Jana Nedbalová
|
19
64
|
00:
38:31
|
||
4. |
Soňa Franíková
NW Lučenec
|
19
66
|
00:
39:39
|
||
5. |
Jarmila Ďalogová
NW club Lučenec
|
19
56
|
00:
40:06
|
||
6. |
Jana Kubelková
|
19
81
|
00:
40:25
|
||
7. |
Henrieta Zaťková
Bežci VK
|
19
78
|
00:
41:04
|
||
8. |
Anna Kóšová
Bežci VK
|
19
71
|
00:
42:14
|
||
9. |
Andrea Gyerpál
Popi Klub
|
19
82
|
00:
43:17
|
||
10. |
Laura Šárová
Nordic walking klub Lučenec
|
19
59
|
00:
43:47
|
||
11. |
Iveta Sekulová
Lučenec
|
19
59
|
00:
44:29
|
||
12. |
Marta Valcicakova
|
19
51
|
00:
53:19
|
||
13. |
Erika Valcicakova
|
19
81
|
00:
53:19
|
||
Kategória NW muži | |||||
1 |
Jardo Al capone
Bežci VK
|
19
75
|
00:
34:42
|
||
2 |
Miroslav Haminec
BŠK Banská Bystrica
|
19
63
|
00:
35:11
|
||
3 |
Marián Halaj
NW Lučenec
|
19
53
|
00:
35:11
|
||
4. |
Miroslav Nedbal
breznický beh
|
19
63
|
00:
38:31
|
||
5. |
Pavel Ruman
Liaz VK
|
19
58
|
00:
44:18
|