por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória E Ženy | |||||
1 |
Jana Martinská
OSSR.TK Sliač
|
19
90
|
00:
48:55
|
||
2 |
Ľudmila Čániová ml.
ŠK Detva v pohybe
|
19
99
|
00:
55:13
|
||
3 |
Lucia Piatriková
|
19
97
|
00:
56:27
|
||
4. |
Renata Balková
|
19
85
|
00:
57:32
|
||
5. |
Eva Rybárová
ŠK Detva v pohybe
|
19
84
|
0
1:
00:06
|
||
6. |
Zuzana Krčíková
Svetielko nádeje
|
19
84
|
0
1:
02:38
|
||
7. |
Lucia Korpášová
RunningTeamZV
|
19
87
|
0
1:
04:18
|
||
8. |
Ivana Valentiniova
Runningteam Zvolen
|
19
90
|
0
1:
05:07
|
||
9. |
Silvia Mamoňová
OZ Svetielko nádeje
|
19
82
|
0
1:
07:47
|
||
10. |
Michaela Pilná
RunningteamZv
|
19
94
|
0
1:
08:40
|
||
11. |
Terézia Lacková
|
19
91
|
0
1:
17:25
|
||
Kategória F Ženy | |||||
1 |
Iveta Furáková
ŠK Detva v pohybe
|
19
73
|
00:
45:08
|
||
2 |
Zuzana Rapčanová
ŠK Detva v pohybe
|
19
79
|
00:
53:43
|
||
3 |
Ivana Sklenková
|
19
81
|
00:
54:26
|
||
4. |
Danica Pakos pilná
RunningteamZV
|
19
74
|
0
1:
01:50
|
||
5. |
Veronika Kalmáneková
Running Team ZV
|
19
80
|
0
1:
02:16
|
||
6. |
Blanka Herichová
|
19
77
|
0
1:
02:38
|
||
7. |
Ema Maďarová
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
77
|
0
1:
02:51
|
||
8. |
Miroslava Bartková
|
19
80
|
0
1:
08:22
|
||
9. |
Radka Vilhancekova
|
19
80
|
0
1:
09:36
|
||
10. |
Ľudmila Čániová
Korytárky
|
19
72
|
0
1:
12:44
|
||
11. |
Monika Kucerová
Zvolenská Slatina
|
19
72
|
0
1:
13:41
|
||
12. |
Andrea Fraňová
|
19
74
|
0
1:
23:52
|
||
13. |
Silvia Dupejová
|
19
77
|
0
1:
23:53
|
||
Kategória G Ženy | |||||
1 |
Zuzana Vaculčiaková
Inline Borievka
|
19
67
|
0
1:
02:43
|
||
2 |
Helena Lenčová
Svetielko nádeje
|
19
61
|
0
1:
06:39
|
||
3 |
Zuzana Pavlikova
LO Mladost
|
19
67
|
0
1:
06:43
|
||
Kategória A Muži | |||||
1 |
Dominik Zaťko
Behám pre radosť
|
19
93
|
00:
43:24
|
||
2 |
Gabriel Kelemen
Popi Klub - 73 G
|
19
89
|
00:
45:03
|
||
3 |
Ľuboš Jombík
Krupina
|
19
83
|
00:
45:44
|
||
4. |
Miroslav Macko
|
19
86
|
00:
45:45
|
||
5. |
Lukáš Koncz
Narnia
|
19
86
|
00:
46:19
|
||
6. |
Tomáš Cerovský
Ruscona klub
|
19
91
|
00:
46:57
|
||
7. |
Andrej Ott
Marathon BB Team
|
19
90
|
00:
49:30
|
||
8. |
Ondrej Boško
Nitra
|
19
83
|
00:
51:50
|
||
9. |
Peter Babic
|
19
86
|
00:
53:05
|
||
10. |
Viktor Henček
BŠK BB
|
20
06
|
00:
53:11
|
||
11. |
Tomáš Bereš
|
19
83
|
00:
56:37
|
||
12. |
Filip Bazala
-
|
20
06
|
00:
58:13
|
||
13. |
Beno Juraj
|
20
01
|
0
1:
00:28
|
||
14. |
Ján Čáni
Korytárky
|
19
96
|
0
1:
01:10
|
||
15. |
Michal Pavlenda
|
19
90
|
0
1:
02:21
|
||
16. |
Boris Nepšinský
|
19
86
|
0
1:
03:01
|
||
17. |
Dušan Pavlík
Rýchle šípy
|
19
92
|
0
1:
06:22
|
||
18. |
Pavel Sedilek
STG ZVOLEN
|
19
83
|
0
1:
08:01
|
||
19. |
Peter Orság
Pworontočokwala
|
19
90
|
0
1:
08:38
|
||
20. |
Peter Korpáš jr.
RunningTeamZV
|
20
12
|
0
1:
15:48
|
||
21. |
Peter Korpáš
RunningTeamZV
|
19
87
|
0
1:
15:49
|
||
22. |
Miroslav Selecký
ELIT GYM
|
19
93
|
0
1:
24:10
|
||
23. |
Pavol Hossa
ELIT GYM
|
19
88
|
0
1:
24:10
|
||
24. |
Peter Pavlík
|
19
84
|
0
1:
24:11
|
||
Kategória B Muži | |||||
1 |
Michal Králik
Krupina
|
19
79
|
00:
44:36
|
||
2 |
Peter Maďar
Banská Bystrica
|
19
81
|
00:
47:27
|
||
3 |
Richard Hrusovsky
banska stiavnica
|
19
73
|
00:
48:23
|
||
4. |
Ľubomír Hedvigy
|
19
73
|
00:
49:53
|
||
5. |
Vladimír Vaclávík
Svetielko nádeje
|
19
79
|
00:
50:45
|
||
6. |
Radovan Králik
|
19
78
|
00:
54:43
|
||
7. |
Rastislav Tvarožek
RunningteamZV
|
19
75
|
00:
56:26
|
||
8. |
Martin Kalmánek
RunningTeam ZV
|
19
79
|
00:
57:07
|
||
9. |
Ján Bujňák
Slovalco
|
19
74
|
00:
57:52
|
||
10. |
Štefan Peták
|
19
73
|
0
1:
00:01
|
||
11. |
Jozef Smutný
ŠK Detva v pohybe
|
19
73
|
0
1:
04:00
|
||
12. |
Peter Kubinec
|
19
77
|
0
1:
04:47
|
||
13. |
Marek Majdák
|
19
81
|
0
1:
04:55
|
||
14. |
Martin Bystriansky
Spartans Zvolen
|
19
78
|
0
1:
05:00
|
||
15. |
Patrik Mamoň
OZ Svetielko nádeje
|
19
74
|
0
1:
06:18
|
||
16. |
Peter Kozárik
Kozičrun Sliač
|
19
76
|
0
1:
06:32
|
||
17. |
Ľubomír Kováč
ŠK ŠTRBA
|
19
79
|
0
1:
08:50
|
||
18. |
Miroslav Hoss
Žarnovický bežci
|
19
75
|
0
1:
09:15
|
||
19. |
Dušan Raniak
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
78
|
0
1:
09:36
|
||
Kategória C Muži | |||||
1 |
Ján Môcik
Bystričan
|
19
64
|
00:
49:23
|
||
2 |
Dominik Markoš
Sliač Hobby
|
19
68
|
00:
50:37
|
||
3 |
Radek Šály
Šulywander
|
19
66
|
00:
52:10
|
||
4. |
Ivan Čík
Svetielko Nádeje
|
19
66
|
00:
52:52
|
||
5. |
Ján Čáni
Korytárky
|
19
70
|
00:
54:50
|
||
6. |
Ján Poláčik
Podzámčok
|
19
69
|
00:
55:20
|
||
7. |
Jozef Lipták
|
19
66
|
00:
57:38
|
||
8. |
Igor Šalko
Poniky
|
19
65
|
00:
58:30
|
||
9. |
Ľubomír Pakos
AK VTJ Zvolen
|
19
71
|
00:
59:46
|
||
10. |
Pavol Orság
Lučenec
|
19
64
|
0
1:
06:55
|
||
11. |
Vladimír Pajgert
Runningteam ZV
|
19
68
|
0
1:
08:19
|
||
Kategória D Muži | |||||
1 |
Milan Valocka
Uni-y_be-c Zvolen
|
19
60
|
00:
48:35
|
||
2 |
Jaroslav Tuhársky
|
19
61
|
0
1:
00:45
|
||
3 |
Ján Demeter
BK Veľký Krtíš
|
19
43
|
0
1:
04:46
|
||
4. |
Milan Krajči
Lokomotiva Zvolen
|
19
41
|
0
1:
18:32
|