por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória E Ženy nad 18 rokov | |||||
1 |
Jana Martinská
OSSR-TK Sliač
|
19
90
|
0
1:
58:44
|
||
2 |
Vanda Jenejova
Horna Lehota
|
19
92
|
0
1:
59:52
|
||
3 |
Beáta Rusnáková
|
19
91
|
0
2:
19:33
|
||
4. |
Jana Jarošová
ŠK Detva v pohybe
|
19
82
|
0
2:
19:33
|
||
5. |
Ivana Valentiniova
Runningteam Zvolen
|
19
90
|
0
2:
53:04
|
||
Kategória F Ženy nad 40 rokov | |||||
1 |
Iveta Furáková
Svetielko nádeje
|
19
73
|
0
1:
51:08
|
||
2 |
Andrea Grendová
|
19
72
|
0
2:
11:39
|
||
3 |
Jana Kucejova
|
19
77
|
0
2:
13:46
|
||
4. |
Janka Švantnerova
|
19
77
|
0
2:
22:43
|
||
5. |
Zuzka Schieberová
Ríchle Šípy ZV.Slatina, RunningteamZV
|
19
76
|
0
2:
25:39
|
||
6. |
Danica Pakos pilná
|
19
74
|
0
2:
33:33
|
||
Kategória G Ženy nad 50 rokov | |||||
1 |
Miriam Moravíková
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
71
|
0
2:
31:24
|
||
2 |
Eva Valachová
Zvolen
|
19
64
|
0
2:
53:18
|
||
3 |
Zuzana Pavlikova
|
19
67
|
0
2:
53:18
|
||
Kategória A Muži nad 18 rokov | |||||
1 |
Miroslav Hraško
Zolná Skyrunning Team
|
19
90
|
0
1:
36:26
|
||
2 |
Richard Kukliš
Horoklub Hriňová
|
19
98
|
0
1:
38:44
|
||
3 |
Michal Greštiak
Zolná-Poľana
|
19
89
|
0
1:
50:32
|
||
4. |
Ľuboš Jombík
Krupina
|
19
83
|
0
1:
50:37
|
||
5. |
Peter Rončák
Bežci Lučenec
|
19
86
|
0
1:
50:38
|
||
6. |
Ľuboš Florovič
|
19
85
|
0
1:
57:42
|
||
7. |
Karol Halászi
|
19
82
|
0
1:
58:01
|
||
8. |
Martin Kopecky
|
19
87
|
0
1:
58:17
|
||
9. |
Andrej Čarnoký
Nemak Slovakia s.r.o.
|
19
84
|
0
2:
01:10
|
||
10. |
Andrej Ott
Marathon BB Team
|
19
90
|
0
2:
06:08
|
||
11. |
Juraj Kočan
MSC Tenkulka
|
19
93
|
0
2:
09:55
|
||
12. |
Martin Barbeník
Priechod, BB
|
20
01
|
0
2:
15:14
|
||
13. |
Pavel Sedilek
STG Zvolen/RunningteamZv
|
19
83
|
0
2:
25:31
|
||
14. |
Tomáš Súkenník
|
19
84
|
0
2:
28:45
|
||
15. |
Kamil Ondrejka
|
19
86
|
0
2:
33:43
|
||
16. |
Ján Marienčík
Continental Sport Club ZV
|
19
87
|
0
2:
33:43
|
||
17. |
Ľuboš Uhrin
|
19
90
|
0
2:
35:51
|
||
18. |
Andrej Žiga
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
85
|
0
2:
53:04
|
||
19. |
Martin Šváha
Svetielko Nádeje
|
19
82
|
0
3:
28:10
|
||
Kategória B Muži nad 40 rokov | |||||
1 |
Michal Králik
Krupina
|
19
79
|
0
1:
46:17
|
||
2 |
Tomáš Ďurta
TRI
|
19
80
|
0
1:
54:36
|
||
3 |
Roman Weiss
|
19
76
|
0
1:
56:52
|
||
4. |
Ľubomír Hedvigy
|
19
73
|
0
1:
59:15
|
||
5. |
Braňo Jánošík
|
19
76
|
0
2:
02:53
|
||
6. |
Henrich Weiss
|
19
72
|
0
2:
04:29
|
||
7. |
Marián Iľaš
|
19
74
|
0
2:
10:34
|
||
8. |
Dušan Hámorský
|
19
78
|
0
2:
10:38
|
||
9. |
Branislav Slosarčík
|
19
76
|
0
2:
11:32
|
||
10. |
Tibor Kováč
Banská Bystrica
|
19
72
|
0
2:
12:16
|
||
11. |
Miroslav Lovčičan
Nemak Slovakia Žiar nad Hronom
|
19
73
|
0
2:
16:17
|
||
12. |
Štefan Murgaš
Petrolsped Slovakia
|
19
72
|
0
2:
16:37
|
||
13. |
Peter Maľa
UltraBoB
|
19
81
|
0
2:
19:04
|
||
14. |
Lukáš Jureňa
|
19
79
|
0
2:
21:00
|
||
15. |
Július Švantner
|
19
77
|
0
2:
22:42
|
||
16. |
Rastislav Koštialik
Športklub Dobrá Niva
|
19
77
|
0
2:
25:52
|
||
17. |
Rastislav Tvarožek
RunningteamZV
|
19
75
|
0
2:
35:51
|
||
18. |
Peter Chabada
|
19
74
|
0
2:
43:35
|
||
19. |
Richard Ladziansky
Harmanec
|
19
80
|
0
3:
09:21
|
||
Kategória C Muži nad 50 rokov | |||||
1 |
Ján Môcik
Bystričan
|
19
64
|
0
1:
56:00
|
||
2 |
Ján Marko
|
19
71
|
0
1:
59:51
|
||
3 |
Ján Kamenský
|
19
65
|
0
2:
00:51
|
||
4. |
Ján Spodniak
BŠK Banská Bystrica
|
19
67
|
0
2:
01:21
|
||
Kategória D Muži 60 a viac rokov | |||||
1 |
Milan Valocka
Uni-y_be-c Zvolen
|
19
60
|
0
1:
55:25
|
||
2 |
Peter Valach
Zvolen
|
19
61
|
0
2:
22:41
|
||
3 |
Ján Hazucha
|
19
43
|
0
2:
39:32
|
||
Kategória L Ženy nad 18 rokov | |||||
1 |
Renata Balková
|
19
85
|
0
1:
01:16
|
||
2 |
Simona Lomázova
Bežecký klub Dolný Kubín
|
19
89
|
0
1:
02:39
|
||
3 |
Zuzana Krčíková
Svetielko Nádeje
|
19
84
|
0
1:
07:25
|
||
4. |
Michaela Pilná
RunningTeam Zvolen
|
19
94
|
0
1:
13:54
|
||
5. |
Lucia Korpášová
RunningTeamZV
|
19
87
|
0
1:
14:46
|
||
Kategória M Ženy nad 40 rokov | |||||
1 |
Zuzana Rapčanová
ŠK Detva v pohybe
|
19
79
|
00:
59:59
|
||
2 |
Ivana Sklenková
|
19
81
|
0
1:
04:50
|
||
3 |
Slávka Bieliková
AK Žiar nad Hronom
|
19
74
|
0
1:
08:02
|
||
4. |
Veronika Kalmáneková
RunningTeam ZV
|
19
80
|
0
1:
09:22
|
||
5. |
Jana Mozoľová
FIT Štýl Running Team
|
19
76
|
0
1:
11:10
|
||
6. |
Ivana Sumráková
Ziaden
|
19
75
|
0
1:
13:51
|
||
7. |
Ingrid Šimončíková
Zvolen
|
19
74
|
0
1:
14:11
|
||
8. |
Katarína Strmeňová
bežci Poltár
|
19
75
|
0
1:
15:18
|
||
9. |
Radka Vilhančeková
|
19
80
|
0
1:
15:59
|
||
10. |
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
|
19
72
|
0
1:
18:06
|
||
11. |
Martina Balocová
|
19
77
|
0
1:
19:48
|
||
12. |
Katarína Högerová
|
19
75
|
0
1:
25:39
|
||
Kategória N Ženy nad 50 rokov | |||||
1 |
Daša Adameková
Michalová
|
19
67
|
0
1:
03:56
|
||
2 |
Zuzana Vaculčiaková
Inline Borievka
|
19
67
|
0
1:
10:17
|
||
3 |
Anička Čunderlikova
|
19
56
|
0
1:
12:57
|
||
4. |
Helena Lenčová
Svetielko nádeje
|
19
61
|
0
1:
13:15
|
||
Kategória H Muži nad 18 rokov | |||||
1 |
Tomáš Cerovský
Ruscona Team
|
19
91
|
00:
47:29
|
||
2 |
Tomáš Smolka
Pávnica
|
19
96
|
00:
48:43
|
||
3 |
Martin Henček
|
19
84
|
00:
53:55
|
||
4. |
Peter Korpáš
RunningTeamZV
|
19
87
|
00:
56:07
|
||
5. |
Radovan Radler
BBtrener
|
19
98
|
00:
58:34
|
||
6. |
Stanislav Kolimár
|
19
85
|
00:
59:45
|
||
7. |
Peter Korpáš jr.
RunningTeamZV
|
20
12
|
0
1:
04:05
|
||
8. |
Marek Krajči
|
20
09
|
0
1:
04:16
|
||
9. |
Sunni Kushwaha
|
19
92
|
0
1:
42:31
|
||
Kategória I Muži nad 40 rokov | |||||
1 |
Peter Szigety
HZS VF
|
19
79
|
00:
50:22
|
||
2 |
Richard Hrusovsky
banska stiavnica
|
19
73
|
00:
52:39
|
||
3 |
Kamil Šimončík
|
19
76
|
00:
54:41
|
||
4. |
Andrej Zaťko
Pohronske Ľadové Medvede ZH
|
19
76
|
00:
58:50
|
||
5. |
Radovan Králik
|
19
78
|
00:
59:15
|
||
6. |
Milan Šimoník
RunningTeamZV
|
19
75
|
0
1:
02:19
|
||
7. |
Jozef Smutný
ŠK Detva v pohybe
|
19
73
|
0
1:
07:21
|
||
8. |
Tomáš Kajan
-
|
19
79
|
0
1:
09:24
|
||
9. |
Peter Mozoľa
FIT Štýl Running Team
|
19
77
|
0
1:
11:56
|
||
10. |
Miroslav Hoss
Žarnovický bežci
|
19
75
|
0
1:
12:56
|
||
11. |
Dušan Raniak
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
78
|
0
1:
15:59
|
||
12. |
Ján Baloc
|
19
76
|
0
1:
20:56
|
||
13. |
Peter Kozárik
Kozič Run Sliač
|
19
76
|
0
1:
25:32
|
||
Kategória J Muži nad 50 rokov | |||||
1 |
Radek Šály
Šulywander
|
19
66
|
00:
57:04
|
||
2 |
Ivan Čík
Svetielko Nádeje
|
19
66
|
00:
58:22
|
||
3 |
Ján Poláčik
Podzámčok
|
19
69
|
0
1:
00:06
|
||
4. |
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
|
19
70
|
0
1:
01:12
|
||
5. |
Peter Mesiarik
Tŕnie
|
19
70
|
0
1:
02:33
|
||
6. |
Jozef Lukáč
Amatér Brezno
|
19
62
|
0
1:
02:40
|
||
7. |
Ľubomír Pakos
AK VTJ Zvolen
|
19
71
|
0
1:
03:41
|
||
8. |
Jaroslav Ulbrík
|
19
64
|
0
1:
06:49
|
||
9. |
Henrich Pačes
RTZV
|
19
71
|
0
1:
09:02
|
||
10. |
Ladislav Kapuš
Diador
|
19
70
|
0
1:
12:11
|
||
11. |
Vladimír Pajgert
Runningteam ZV
|
19
68
|
0
1:
13:32
|
||
Kategória K Muži 60 a viac rokov | |||||
1 |
Marián Herédy
Veľký Krtíš
|
19
60
|
00:
55:00
|
||
2 |
Stanislav Sviták
AK Zilina
|
19
50
|
0
1:
03:34
|
||
3 |
Milos Koniar
Boboteam
|
19
58
|
0
1:
05:02
|
||
4. |
Jaroslav Tuhársky
|
19
61
|
0
1:
05:17
|
||
5. |
Ján Demeter
BK Veľký Krtíš
|
19
43
|
0
1:
11:10
|
||
6. |
Milan Krajči
Lokomotiva Zvolen
|
19
41
|
0
1:
33:33
|
||
7. |
Anton Gombár
SBSĽQ Zvolen
|
19
44
|
0
1:
54:46
|