telefón

+421 905 639 560

+421 908 938 370

e-mail

info@misosport.sk

adresa

Zvolen

Beh ulicami mesta Veľký Krtíš

kedy?
10:00
20. Sep
2020
kde?
Veľký Krtíš
Veľký Krtíš, SNP (pri Kultúrnom dome)

Prihlásiť sa môžete elektronicky od 24.7.2020 do 18.9.2020 . Osobne na mieste v deň konania podujatia.

Štartovné

  • Hlavný beh
  • od 24.7.2020 do 18.9.2020 8 €
  • Hobby beh
  • od 24.7.2020 do 18.9.2020 8 €
  • Nordic Walking
  • od 24.7.2020 do 18.9.2020 8 €
  • na číslo účtu IBAN SK10 8330 0000 0022 0154 7415 Do správy pre prijímateľa uveďte meno a priezvisko.
  • Zaplatené štartovné sa späť nevracia!

10 € na mieste

Miesto

Veľký Krtíš - Veľký Krtíš, SNP (pri Kultúrnom dome)

Kategórie

  • A muži (1981 - 2002)
  • B muži (1971 - 1980)
  • C muži (1961 - 1970)
  • D muži (1920 - 1960)
  • E ženy (1981 - 2002)
  • F ženy (1971 - 1980)
  • G ženy (1920 - 1970)
  • Hoby juniori (2003 - 2005)
  • Hobby muži (1920 - 2002)
  • Hoby ženy (1920 - 2002)
  • NW muži (1920 - 2002)
  • NW ženy (1920 - 2002)

Traťe

Hlavný beh 10 km s prevýšením 125 m

Hlavná trať je vedená po miestnych komunikáciách s prevýšením okruhu 24 m, beží sa 5 
okruhov s dĺžkou 2 km

 

Hobby beh 2 km s prevýšením 25 m

Hobby trať je vedená po miestnych komunikáciách s prevýšením okruhu 24 m, beží sa 1 
okruh s dĺžkou 2 km

 

Nordic Walking 4 km s prevýšením 50 m

Nordic Walking je vedený po miestnych komunikáciách s prevýšením okruhu 24 m, idú sa 2 
okruhy s dĺžkou 2 km

 

ŠTARTOVNÉ:     Hlavný pretek  10 000 m  -  štartovné  8 eur
                            Hobby pretek 2 000 m  -  štartovné  8 eur

                            Nordic Walking 4 000 m – štartovné 8 eur
                            Juniori 2000 m   - štartovné 2 eur

                            Veková kategória 60r. a viac zľava na štartovnom 50%
                            Na mieste min. 30 min. pred štartom hlavného preteku, hobby preteku a nordic walkingu -      

         
PLATBA:          Na účet SK10 8330 0000 0022 0154 7415 do 18. septembra 2020 vo výške 8 eur, po tomto termíne 
                        10 eur.
                        Deti a žiaci  -  ZDARMA
 
V CENE ŠTARTOVNÉHO JE:  občerstvenie,  časomiera a účastnícka medaila pre prvých 150 registrovaných s dokončenou platbou.

Detské kategórie budú ocenené účastníckou medailou a sladkosťou. 

KATEGÓRIE A PROGRAM:
9:00 – deti   -  150 m, roč. 2014  a mladší
9:15 – žiaci  -  400 m, roč. 2013 - 2010 
9:30 – žiaci  -  800 m, roč. 2009 -  2005

10:00 – hobby pretek  –  
10:00 – hlavný pretek – 

10:00 - Nordic Walking – 4 000 m:

DĹŽKA TRATE: 10 km hlavná trať je vedená po miestnych komunikáciách s prevýšením okruhu 24 m, beží sa 5 
okruhov s dĺžkou 2 km
2 km trať beží sa 1 okruh – kategória hobby bežcov, juniorov
detský pretek na 150 m má cieľ pred kultúrnym domom vo Veľkom Krtíši
detský pretek na 400 m má štart a cieľ pred kultúrnym domom vo Veľkom Krtíši

Nordic Walking 4 000 m ( 2 okruhy)
 
POVRCH: asfalt
 
Vyhodnotenie detských pretekov hneď po dobehnutí.  Vyhodnotenie hobby preteku  kategórie muži a ženy  spolu s vyhlásením výsledkov  v kategóriách A – G, juniori a nordic walking, kde budú samostatne vyhlasovaní a ocenení pretekári, ktorí sa umiestnia na prvých troch miestach vo svojich kategóriách, vyhlásenie o 11.45 hod. v mieste štartu a cieľa. 
  
ŠATNE A TOALETY:        V priestoroch kultúrneho domu.
 
TECHNICKÉ PODMIENKY: Účastník štartuje na vlastné nebezpečenstvo podľa pravidiel atletiky ako súhlas sa považuje zaplatenie štartovného. Hlavný pretek, hobby pretek a nordic walking sa uskutoční bez obmedzenia premávky (výnimku tvorí štart - úsek cca 400 m). Usporiadateľ nie je zodpovedný za škody na zdraví a majetku vzniknuté usporiadaním preteku. Pretekári sú povinní dodržiavať pokyny usporiadateľov a polície. Usporiadateľ zabezpečí zdravotnú  starostlivosť na pretekoch.
                                          
 OBČERSTVENIE: Po ukončení pretekov.                                  
                         Občerstvovacia stanica pre hlavný pretek bude
                         pri štarte – občerstvovací stolík s vodou.
 
CENY:                Prví traja v každej kategórií hlavného preteku
                         a prvé   tri ženy a prví traja muži hobby preteku,

                         Juniori a nordic walking.
                         Prví traja v detských kategóriách rozdelení
                         na  chlapcov a dievčatá.

 

Riaditeľ pretekov: Imrich Domok

Rozhodca : Mgr. Ľubomír Dula

Predseda: Ivan György +421 907 765 097

Organizačný team: Bežci VK

 

Zoznam prihlásených

  1. Gabriel Grosschmidt
  2. Peter šoško Šoško
  3. Martin Ďuríček
  4. Veronika Nagyová
  5. Juzef Sulaček
  6. Anna Kóšová
  7. Miroslav Šuran
  8. Zuzana Páleníková
  9. Hana Dobrocká
  10. Braňo Jánošík
  11. Miroslava Hanusová
  12. Dominika Kamenská
  13. Marta Kminiaková
  14. Marián Halaj
  15. Soňa Franíková
  16. Marianna Longauerová
  17. Jelena Tothova
  18. Renáta Fašková
  19. Ján Môcik
  20. Pavol Liptak
  21. Radek Šály
  22. Rastislav Koštialik
  23. Miroslav Krištof
  24. Lukáš krištof Krištof
  25. Viktor Filip
  26. Jana Nedbalová
  27. Miroslav Nedbal
  28. Iveta Rumanová
  29. Frantisek Molnár
  30. Lukáš Lipták
  31. Katarína Priadková
  32. Miroslav šiška Šiška
  33. Eva nociarova Nociarova
  34. Mária Môciková
  35. Pavel Ruman
  36. Attila Baki
  37. Andrea Ferencová
  38. Ildikó Kušická
  39. Ladislav Péter
  40. Mária Péterová
  41. Michal mojžiš Mojžiš
  42. Blanka Karabová
  43. Gabriel Kelemen
  44. Jaroslav Kubanyi
  45. Silvia Kubányiová
  46. Renáta Bolfová
  47. Henrieta Zaťková
  48. Laura Petroc
  49. František Belohorec
  50. Monika Straková
  51. Lucia Keťková
  52. Bibiana Lovašová
  53. Zuzana Štetková
  54. Jaroslav Štetka
  55. Ema Štetková
  56. Anna Nikolová
  57. Veronika Kalmáneková
  58. Peter Kozárik
  59. Marie Kozáriková
  60. Roman Zaťko
  61. Zuzana Kukuckova
  62. Erik Janšto
  63. Karol Šedaj
  64. Lukas Gdovin
  65. Janka Bečkeiová
  66. Jozef Karlovský
  67. Jana Karlovská
  68. Martina Šedajová
  69. Rastislav Kozár
  70. Peter Kozár
  71. Arnold Gruzman
  72. Miroslav Daniel
  73. Jozef Alušík
  74. Simona Chobodová
  75. Samuel Kokay
  76. Milan Vreštiak
  77. Ivan gyorgy Gyorgy