VIRTUÁLNY BEH SVETIELKA NÁDEJE, ZIMA

  • Pretek
kedy?
10:00
27. nov 2023
kde?
Virtuálny beh
Kdekoľvek :-)

Štartovné

Charitatívny beh

  • od 25.10.2023 do 26.11.2023 6,00 €

Charitatívny Nordic Walking

  • od 25.10.2023 do 26.11.2023 6,00 €

Miesto

Virtuálny beh - Kdekoľvek :-)

Kategórie

  • uni beh (1924 - 2022)
  • uni nw (1924 - 2022)

Trate

Charitatívny beh 5 km

Behať môžete kdekoľvek, vzdialenosť 5 km môžete zabehnúť akýmkoľvek tempom v ľubovoľnom čase, pretože pre nás nie je dôležitý čas, ale to, čo nás spája – veľká pomoc malým hrdinom. 

Charitatívny Nordic Walking 5 km

Kráčať môžete kdekoľvek, vzdialenosť 5 km môžete prejsť akýmkoľvek tempom v ľubovoľnom čase, pretože pre nás nie je dôležitý čas, ale to, čo nás spája – veľká pomoc malým hrdinom. 

Propozície virtuálnych behov Svetielka nádeje JAR/ZIMA 2023

Hlavný organizátor: Občianske združenie SVETIELKO NÁDEJE, Nám. L. Svobodu 4, 974 09 Banská Bystrica 

Partneri: 

Zvolenská bežecká liga http://www.misosport.sk 

OZ Zdravie v pohybe Lučatín itrener.sk

Stredoslovenská energetika, a.s.  sse.sk

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o. gls-slovakia.sk

RAJAPACK s.r.o. rajapack.sk 

Yves Rocher yves-rocher.sk  

Termín/ZIMA: 26.11.2023 

Forma podujatia: Charitatívny virtuálny beh 

Trať a vzdialenosť: Behať/kráčať môžete kdekoľvek, vzdialenosť 5 km môžete zabehnúť/prejsť akýmkoľvek tempom v ľubovoľnom čase, pretože pre nás nie je dôležitý čas, ale to, čo nás spája – veľká pomoc malým hrdinom. 

Registrácia:  Prebieha na stránke www.misosport.sk, v kalendári si nájdite Virtuálny beh Svetielka nádeje, vyplňte údaje, potvrďte “registrovať”. Po registrácii obdržíte e-mailom potvrdenie registrácie a údaje kam zaplatiť štartovné. Zoznam zaregistrovaných účastníkov sa zobrazuje pod propozíciami.  Po absolvovaní behu v termíne od 24.11. do 26.11.2023, do 23:59 hod. váš výkon zapíšte do formulára:

SVETIELKO NÁDEJE_VIRTUÁLNY BEH_ZIMA_ODOSLANIE ČASU

Štartovné: Dobrovoľný príspevok má minimálnu hodnotu 6 eur. Štartovné je potrebné uhradiť na účet SK66 0900 0000 0051 2841 7430 prevodom alebo online platbou kartou. Výťažkom z  virtuálneho behu podporíme projekt Prepravná služba Svetielka nádeje. 

Kontakty v prípade otázok: 

  • súvisiacich s registráciou a zapísaním výkonu do výsledkovej listiny: Peter Drozdík, peto@misosport.sk, 0905639560
  • organizačného charakteru: Marek Vojník, tvoj@itrener.sk, 0914 323 738

Meranie času a vzdialenosti: Odbehnutú vzdialenosť si meria každý bežec sám v bežeckej aplikácii. Po behu nahrá bežec reálny čas odbehnutej trate na SVETIELKO NÁDEJE_VIRTUÁLNY BEH_ZIMA_ODOSLANIE ČASU  v termíne od 24.11.2023 do 26.11.2023 do 23:59. 

Ak budete bežať v tme, nezabudnite sa rozsvietiť, aby bolo viditeľné, že AJ VY STE SVETIELKO NÁDEJE. 

Vyhodnotenie: Víťazom je každý účastník, pretože okrem zdravého pohybu ste urobili niečo výnimočné pre tých, ktorí bežať nemôžu. Malých bojovníkov ste podporili svojou energiou, odhodlaním, možno aj prekonaním svojich limitov, ale aj finančným príspevkom pre Svetielko nádeje, ktoré pomáha deťom s onkologickým a iným vážnym ochorením a ich rodinám. Z vašich časov zostavíme výsledkovú listinu, ktorú nájdete na misosport.sk a zverejníme sumu, ktorú sa nám spoločne podarilo vyzbierať. Prehľad výkonov je možné si odkontrolovať na: Svetielko nádeje_virtuálny beh_zima_účastníci a časy

Ceny: Zo zaregistrovaných účastníkov jarného behu vyžrebujeme 3 ženy a 3 mužov, ktorí získajú tričko s logom Svetielka nádeje.  

Účastníkov oboch behov JAR/ZIMA 2023 zaradíme  do celkového vyhodnotenia a vyžrebujeme 3 bežcov, ktorým venujeme suveníry s logom Svetielka nádeje. 

Darček: Vďaka partnerom podujatia môžeme prvým 400 registrovaným bežcom doručiť darček prostredníctvom GLS. Ak chcete darček dostať, nezabudnite pri registrácii potvrdiť záujem. 

Upozornenie: Účastníci sa behu zúčastňujú na vlastnú zodpovednosť. Organizátor nedohliada na priebeh jednotlivých behov. 

Tešíme sa Vašu účasť! 

O Svetielku nádeje: 

SVETIELKO NÁDEJE je občianske združenie zamerané na zlepšovanie života detí a mladistvých s onkologickým alebo iným vážnym ochorením a ich rodín. Okrem toho vplýva na verejnosť, aby ostatní ľudia dokázali citlivo vnímať situáciu týchto detí a rodín a vytvárali pre nich prostredie porozumenia, prijatia a pomoci. Svetielko nádeje napĺňa svoje poslanie najmä v súčinnosti s Detskou fakultnou nemocnicou s poliklinikou v Banskej Bystrici a špeciálne s  Klinikou pediatrickej onkológie a hematológie. Svoje služby poskytuje deťom a rodinám najmä zo spádovej oblasti nemocnice, teda z Banskobystrického a Žilinského kraja.  www.svetielkonadeje.sk