por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória E ženy | |||||
1 |
Katarina Liktorova
Zvolen
|
19
91
|
00:
18:30
|
||
2 |
Katarína Babiarová
Prego Running Team
|
19
86
|
00:
19:17
|
||
3 |
Lucia Piatriková
|
19
97
|
00:
20:12
|
||
4. |
Jana Pavlendová
|
19
92
|
00:
20:42
|
||
5. |
Lucia Orlaiová
Veľký Krtíš
|
19
85
|
00:
21:34
|
||
6. |
Viktória Urgelová
BBtrener.sk
|
20
04
|
00:
21:54
|
||
7. |
Renata Balková
Banská Štiavnica
|
19
85
|
00:
22:14
|
||
8. |
Simona Rusnáková
|
19
84
|
00:
23:04
|
||
9. |
Marika Zachar
|
19
86
|
00:
23:26
|
||
10. |
Ivana Jasenská
Zvolen
|
19
90
|
00:
24:32
|
||
11. |
Eva Čuga
Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke
|
20
06
|
00:
24:57
|
||
12. |
Greta Čuga
Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke
|
20
14
|
00:
25:23
|
||
13. |
Lucia Hedvigyová
|
19
99
|
00:
25:30
|
||
14. |
Alica Kalmáneková
BŠK BB
|
20
13
|
00:
25:34
|
||
15. |
Adela Čuga
Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke
|
20
09
|
00:
25:43
|
||
16. |
Terézia Lacková
|
19
91
|
00:
26:01
|
||
17. |
Monika Caganová
Zvolen
|
19
96
|
00:
31:29
|
||
18. |
Eva Donovalova
Marathon BB Team
|
19
84
|
00:
32:15
|
||
19. |
Lucia Múčková
Sliač
|
19
85
|
00:
35:14
|
||
20. |
Hana Ondrejkova
|
20
14
|
00:
38:17
|
||
Kategória F ženy | |||||
1 |
Jana Kucejova
Detva
|
19
77
|
00:
19:12
|
||
2 |
Anna Hýseková
|
19
82
|
00:
20:57
|
||
3 |
Eva Čuga
Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke
|
19
77
|
00:
22:24
|
||
4. |
Veronika Kalmáneková
|
19
80
|
00:
22:41
|
||
5. |
Silvia Mamoňová
OZ Svetielko nádeje
|
19
82
|
00:
22:48
|
||
6. |
Slávka Bieliková
AK MŠK Žiar nad Hronom
|
19
74
|
00:
23:08
|
||
7. |
Danica Pakos pilná
Zvolen
|
19
74
|
00:
23:16
|
||
8. |
Jana Štefančová
|
19
76
|
00:
23:33
|
||
9. |
Gabriela Čabová
RunningteamZvolen
|
19
79
|
00:
26:46
|
||
10. |
Katarína Paulická
Bežci VK
|
19
80
|
00:
30:17
|
||
11. |
Janka Kozáriková
Bystrická strela
|
19
83
|
00:
34:20
|
||
Kategória G ženy | |||||
1 |
Janka Potančoková
ATLETI Banská Štiavnica
|
19
72
|
00:
19:50
|
||
2 |
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
|
19
72
|
00:
23:44
|
||
3 |
Ingrid Rusková
|
19
70
|
00:
25:05
|
||
4. |
Blanka Karabová
BK Slávia Velký Krtíš
|
19
66
|
00:
26:48
|
||
5. |
Anna Nikolová
BK Slávia VK
|
19
56
|
00:
27:18
|
||
6. |
Zuzana Fábryová
Zvolen
|
19
72
|
00:
28:48
|
||
7. |
Viera Brozmanová
Banská Bystrica
|
19
70
|
00:
34:13
|
||
8. |
Ola Valachová
OM - OLA
|
19
69
|
00:
35:30
|
||
Kategória A muži | |||||
1 |
Miroslav Hraško
Zolná Skyrunning Team
|
19
90
|
00:
15:20
|
||
2 |
Matej Haulík
VegeRunners.pl
|
19
99
|
00:
16:21
|
||
3 |
Eduard Bublinec
Zvolen
|
19
97
|
00:
16:45
|
||
4. |
Tomáš Cerovský
RUSCONA / BSK BB
|
19
91
|
00:
17:09
|
||
5. |
Vladimír Dolinec
Pracovňa coworking
|
19
85
|
00:
18:10
|
||
6. |
Matúš Jankaj
Bežecký klub Jozefa Gabčíka Žilina
|
19
90
|
00:
18:24
|
||
7. |
Šimon Dolinec
|
20
09
|
00:
18:25
|
||
8. |
Michal Hazlinger
|
19
84
|
00:
19:36
|
||
9. |
Jakub Melicherčík
Banská Štiavnica
|
19
88
|
00:
19:57
|
||
10. |
Andrej Mojžita
|
20
05
|
00:
20:03
|
||
11. |
Ivanko Uramko
BELLFORCE
|
19
93
|
00:
20:08
|
||
12. |
Matej Kučera
RunningTeamZvolen
|
19
89
|
00:
20:13
|
||
13. |
Matúš Mamoň
OZ Danica Zvolen
|
20
10
|
00:
20:14
|
||
14. |
Michal Szatmari
Zvolen
|
19
94
|
00:
20:24
|
||
15. |
Martin Mecele
OŠK Stará Kremnička
|
19
91
|
00:
20:27
|
||
16. |
Eduard Lukáč
Na plný buben
|
19
95
|
00:
20:30
|
||
17. |
Andrii Rymar
|
19
98
|
00:
21:04
|
||
18. |
Ján Krahulec
AK DANICA
|
20
07
|
00:
21:07
|
||
19. |
Andrej Klikáč
|
20
02
|
00:
21:18
|
||
20. |
Boris Nepšinský
|
19
86
|
00:
21:32
|
||
21. |
Maroš Matejov
Zvolen
|
19
92
|
00:
21:37
|
||
22. |
Dan Kudrik
Detva v pohybe
|
20
10
|
00:
22:09
|
||
23. |
Lukáš Šimo
|
19
94
|
00:
22:11
|
||
24. |
Maťko Přikryl
Bellforce 3atlon
|
19
93
|
00:
22:54
|
||
25. |
Pavol Gordan
BB
|
19
85
|
00:
23:19
|
||
26. |
Matej Mašlej
Zvolen
|
19
90
|
00:
23:45
|
||
27. |
Jakub Čupka
AC Piecka
|
19
95
|
00:
23:52
|
||
28. |
Mojmír Mamoň
OZ Danica Zvolen
|
20
13
|
00:
24:20
|
||
29. |
Michal Pavlenda
Slatinské Lazy
|
19
90
|
00:
24:29
|
||
30. |
Ivan Maliniak
|
19
90
|
00:
24:44
|
||
31. |
Tomáš Mistrík
STG Zvolen
|
19
90
|
00:
24:50
|
||
32. |
Šimon Podhora
Ski team jase Latky
|
19
94
|
00:
24:53
|
||
33. |
Matúš Putiš
|
20
05
|
00:
25:42
|
||
34. |
Andrej Brťka
Marathon BB Team
|
19
85
|
00:
27:51
|
||
35. |
Matej Valach
Dobrá Niva
|
20
10
|
00:
29:24
|
||
36. |
Marko Vrana
BŠK BB
|
20
12
|
00:
29:42
|
||
37. |
Kamil Ondrejka
Bežecký klub MAKAČI Zvolen
|
19
86
|
00:
38:17
|
||
Kategória B muži | |||||
1 |
Ľuboš Jombík
Krupina
|
19
83
|
00:
16:05
|
||
2 |
Daniel Kudrik
Detva v pohybe
|
19
82
|
00:
16:35
|
||
3 |
Ján Kubelka
RUSCONA POLTÁR
|
19
81
|
00:
17:01
|
||
4. |
Branislav Dolinec
Dolincovci ZV
|
19
79
|
00:
17:59
|
||
5. |
Gabriel Zachar
|
19
83
|
00:
18:01
|
||
6. |
Mário Nôta
Kriváň 164
|
19
77
|
00:
18:06
|
||
7. |
Marián Iľaš
Banská Bystrica
|
19
74
|
00:
18:32
|
||
8. |
Marian Vidra
Banska Bystrica
|
19
77
|
00:
18:53
|
||
9. |
Tomáš Horváth
Zvolen
|
19
82
|
00:
19:45
|
||
10. |
Branislav Slosarčík
Budča
|
19
76
|
00:
20:02
|
||
11. |
Michal Levčík
NITRun
|
19
78
|
00:
20:56
|
||
12. |
Ľuboš Mazúr
|
19
74
|
00:
21:01
|
||
13. |
Radko Lehocký
Zvolen
|
19
79
|
00:
21:17
|
||
14. |
Bohuš Mikloš
NordERP
|
19
74
|
00:
21:21
|
||
15. |
Maroš Petruš
Stará Kremnička
|
19
77
|
00:
21:27
|
||
16. |
Stanislav Kučera
|
19
77
|
00:
21:40
|
||
17. |
Štefan Putiš
Beh z radosťou zh
|
19
76
|
00:
21:53
|
||
18. |
Ján Rusnák
|
19
82
|
00:
22:34
|
||
19. |
Pavel Sedilek
|
19
83
|
00:
23:40
|
||
20. |
Miroslav Hoss
|
19
75
|
00:
23:42
|
||
21. |
Lukáš Venclík
Športujeme spolu
|
19
77
|
00:
24:13
|
||
22. |
Richard Valach
Dobrá Niva
|
19
78
|
00:
24:21
|
||
23. |
Patrik Mamoň
OZ Svetielko nádeje
|
19
74
|
00:
25:01
|
||
24. |
Adolf Bolf
Bežci VK
|
19
75
|
00:
25:14
|
||
25. |
Miroslav Čuga
Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke
|
19
77
|
00:
25:24
|
||
26. |
Richard Ladziansky
Harmanec
|
19
80
|
00:
26:44
|
||
27. |
Michal Ďurica
|
19
81
|
00:
29:20
|
||
28. |
Ján Ďurica
|
19
80
|
00:
29:20
|
||
29. |
Peter Kozárik
Kozičrun Sliač
|
19
76
|
00:
34:20
|
||
30. |
Andrej Roziak
Športujeme spolu
|
19
80
|
00:
35:14
|
||
Kategória C muži | |||||
1 |
Marián Melicherčík
Ak Danica Zvolen
|
19
73
|
00:
15:38
|
||
2 |
Richard Hrusovsky
Banska stiavnica
|
19
73
|
00:
17:44
|
||
3 |
Ján Melicherčík
AK DANICA
|
19
72
|
00:
17:52
|
||
4. |
Ľubomír Hedvigy
|
19
73
|
00:
18:11
|
||
5. |
Miroslav Krištof
RunForFun/BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
66
|
00:
18:12
|
||
6. |
Miroslav Ťapušík
Ráztočno
|
19
73
|
00:
18:32
|
||
7. |
Lubomir Filo
Realiz sport team BA
|
19
73
|
00:
18:38
|
||
8. |
Milan Ivan
Team Tenex
|
19
64
|
00:
19:42
|
||
9. |
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
|
19
70
|
00:
20:11
|
||
10. |
Ivan Čík
Svetielko Nádeje
|
19
66
|
00:
20:26
|
||
11. |
Ľubomír Pakos
AK VTJ Zvolen
|
19
71
|
00:
20:49
|
||
12. |
Ján Poláčik
Podzámčok
|
19
69
|
00:
21:09
|
||
13. |
Zdenko Baranec
Zvolen
|
19
72
|
00:
21:28
|
||
14. |
Jozef Smutný
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
73
|
00:
21:46
|
||
15. |
Karol Mazúr
Kremnica
|
19
69
|
00:
22:14
|
||
16. |
Peter Tuček
Exodus 90 - Budča
|
19
73
|
00:
22:15
|
||
17. |
Ladislav Kapuš
DIADOR
|
19
70
|
00:
24:26
|
||
18. |
Vladimír Pajgert
Runningteam Zvolen
|
19
68
|
00:
24:35
|
||
19. |
Marián Máťuš
|
19
73
|
00:
27:59
|
||
Kategória D muži | |||||
1 |
Milan Valocka
Uni-y_b-ec Zvolen
|
19
60
|
00:
18:54
|
||
2 |
Bohuslav Melicherčík
Banská Štiavnica
|
19
57
|
00:
19:08
|
||
3 |
Ján Očovai
Lučenec
|
19
59
|
00:
20:38
|
||
4. |
Jozef Mecele
Stará Kremnička
|
19
61
|
00:
20:47
|
||
5. |
Miloš Žuffa
Sliač
|
19
58
|
00:
22:01
|
||
6. |
Milan Libo
Biatlon Vyhne
|
19
55
|
00:
22:09
|
||
7. |
Jaroslav Tuharsky
Jaro
|
19
61
|
00:
22:43
|
||
8. |
Ivan Bothár
Zvolen
|
19
62
|
00:
24:04
|
||
9. |
Jozef Ostrihon
HS
|
19
61
|
00:
24:25
|
||
10. |
Milan Krajči
Lokomotiva Zvolen
|
19
41
|
00:
32:00
|