por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória A Muži nad 18 rokov | |||||
1 |
František Belohorec
Banská Štiavnica
|
19
84
|
00:
36:27
|
||
2 |
Ján Vetrák
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
|
19
77
|
00:
36:31
|
||
3 |
Lukas Gdovin
Kosice
|
19
95
|
00:
36:32
|
||
4. |
Dominik Zaťko
Behaj s radosťou
|
19
93
|
00:
36:36
|
||
5. |
Michal Králik
AK Krupina
|
19
79
|
00:
36:37
|
||
6. |
Marián Melicherčík
AK Danica Zvolen
|
19
73
|
00:
37:15
|
||
7. |
Tomáš Kubej
SMZ Jelšava
|
19
92
|
00:
37:35
|
||
8. |
Ľuboš Jombík
Krupina
|
19
83
|
00:
38:10
|
||
9. |
Ivan Kredatus
Marathon BB Team
|
19
90
|
00:
39:50
|
||
10. |
Radoslav Jambrich
AK Krupina
|
19
88
|
00:
40:03
|
||
11. |
Richard Hrusovsky
Banska stiavnica
|
19
73
|
00:
40:23
|
||
12. |
Anikó Behan
DVTK
|
19
73
|
00:
41:08
|
||
13. |
Miroslav Sokol
Srdcom Strehovčania
|
19
89
|
00:
41:19
|
||
14. |
Gabriel Kelemen
Popi Klub 73 G
|
19
89
|
00:
41:35
|
||
15. |
Ferenc Bartus
|
19
75
|
00:
41:36
|
||
16. |
Ján Môcik
Banská Bystrica
|
19
64
|
00:
42:13
|
||
17. |
Tomáš Cerovský
BŠK BB - Ruscona
|
19
91
|
00:
42:51
|
||
18. |
Danka Hanulová
Štefko running team
|
19
70
|
00:
43:16
|
||
19. |
Rastislav Kozár
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
99
|
00:
43:23
|
||
20. |
Miroslav Krištof
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
66
|
00:
43:27
|
||
21. |
Lukáš Krištof
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
88
|
00:
44:10
|
||
22. |
Gabriela Poliaková
Banská Štiavnica
|
19
81
|
00:
44:24
|
||
23. |
Marian Herédy
Veľký Krtíš
|
19
60
|
00:
44:33
|
||
24. |
Katarína Babiarova
PREGO RUNNING TEAM
|
19
86
|
00:
44:45
|
||
25. |
Vladimír Vaclávík
Svetielko nádeje
|
19
79
|
00:
44:54
|
||
26. |
Pavol Hanula
Ružomberok v pohybe
|
19
69
|
00:
45:42
|
||
27. |
Pavol Liptak
Bezci VK
|
19
73
|
00:
45:47
|
||
28. |
Jozef Karlovský
|
19
81
|
00:
46:51
|
||
29. |
Tomáš Veróny
Atletický Klub Krupina
|
19
81
|
00:
47:08
|
||
30. |
Peter Kozár
Dolné Plachtince
|
19
63
|
00:
48:18
|
||
31. |
Pavol Vigláš
ŠK Atom Levice
|
19
97
|
00:
48:21
|
||
32. |
Július Mollek
Banská Štiavnica
|
19
82
|
00:
48:31
|
||
33. |
Peter Debnar
|
19
78
|
00:
48:51
|
||
34. |
Gabriel Grosschmidt
bez
|
19
74
|
00:
50:06
|
||
35. |
Peter Červoč
|
19
81
|
00:
50:25
|
||
36. |
Igor Šalko
Poniky
|
19
65
|
00:
50:47
|
||
37. |
Zuzana Kováčová
Bratislava runners
|
19
98
|
00:
50:48
|
||
38. |
Ladislav Péter
ŠK Novohrad
|
19
81
|
00:
50:48
|
||
39. |
Ivan György
Bežci VK
|
19
72
|
00:
50:50
|
||
40. |
Karol Mazúr
Obec Nevoľné
|
19
69
|
00:
51:08
|
||
41. |
Peter Valach
Zvolen
|
19
61
|
00:
51:21
|
||
42. |
Erik Borovička
|
20
03
|
00:
52:13
|
||
43. |
Denisa Rašnerová
AK Krupina
|
19
85
|
00:
52:15
|
||
44. |
Lýdia Zošiaková
|
19
77
|
00:
52:18
|
||
45. |
Ľuboš Mazúr
Kremnica
|
19
74
|
00:
52:23
|
||
46. |
Marianna Longauerová
Srdcom Strehovčania
|
19
77
|
00:
52:51
|
||
47. |
Zsuzsanna Komka
CsömörSport
|
19
67
|
00:
53:04
|
||
48. |
András Jánvári
|
19
60
|
00:
53:29
|
||
49. |
Marcela Borovičková
|
19
97
|
00:
55:06
|
||
50. |
Sandra Fašangová
Uňatín
|
19
96
|
00:
56:19
|
||
51. |
Zuzana Šniagerová
Banská Štiavnica
|
19
75
|
00:
56:29
|
||
52. |
Peter Hriň
Poltar
|
19
77
|
00:
56:35
|
||
53. |
Eva Valachová
Zvolen
|
19
64
|
00:
56:51
|
||
54. |
Natália Dlhošová
Trnavá Hora
|
19
75
|
0
1:
01:34
|
||
55. |
Anna Nikolová
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
56
|
0
1:
01:42
|
||
56. |
Tomáš Cesnak
|
19
88
|
0
1:
02:11
|
||
57. |
Miroslava Cesnaková
|
19
95
|
0
1:
02:11
|
||
58. |
Jana Ľuptáková
|
19
74
|
0
1:
03:45
|
||
59. |
Patrícia Kokyová
Lučenec
|
19
95
|
0
1:
04:51
|
||
60. |
Katarína Pavlovič
|
19
83
|
0
1:
05:14
|
||
61. |
Marika Zachar
|
19
86
|
0
1:
05:24
|
||
62. |
Miroslava Hriňová
|
19
86
|
0
1:
05:24
|
||
63. |
Michaela Fojtikova
|
19
88
|
0
1:
07:38
|
||
64. |
Blanka Karabová
BK Slavia Velky Krtis
|
19
66
|
0
1:
07:54
|
||
65. |
Frantisek Molnár
BEŽCI VK
|
19
68
|
0
1:
08:43
|
||
66. |
Zdenka Mazurekova
|
19
85
|
0
1:
12:57
|
||
67. |
Richard Svoboda
|
19
77
|
0
1:
12:58
|
||
68. |
Jana Šúňavová
|
19
89
|
0
1:
18:52
|
||
Kategória H Muži - 19 a viac rokov | |||||
1 |
Martin Ďuríček
|
19
86
|
00:
07:06
|
||
2 |
Ján Melicherčík
AK Danica Zvolen
|
19
72
|
00:
07:09
|
||
3 |
Jan Tkac
Danica Zvolen
|
20
08
|
00:
07:14
|
||
4. |
Miroslav Srtraka
BK Slávia Veľký Krtíš
|
19
75
|
00:
07:30
|
||
5. |
Peter Choboda
Srdcom Strehovčania
|
20
04
|
00:
07:41
|
||
6. |
Jakub Kminiak
Srdcom Strehovčania
|
19
89
|
00:
08:07
|
||
7. |
Mário Švéda
|
20
00
|
00:
08:11
|
||
8. |
Lucia Orlaiová
|
19
85
|
00:
08:40
|
||
9. |
Samuel Kokay
|
20
02
|
00:
08:52
|
||
10. |
Juraj Zolcer
|
19
85
|
00:
09:03
|
||
11. |
Damián Molnár
BEŽCI VK
|
20
06
|
00:
09:03
|
||
12. |
Andrea Vajda
|
19
74
|
00:
09:05
|
||
13. |
Marta Kminiaková
Srdcom Strehovčania / Dolná Strehová
|
19
70
|
00:
09:05
|
||
14. |
Gergely Pancsovai
|
19
70
|
00:
09:08
|
||
15. |
Zuzana Králiková
AK Krupina
|
20
07
|
00:
09:16
|
||
16. |
Michael Kázmér
|
20
04
|
00:
09:16
|
||
17. |
Peter Choboda
Srdcom Strehovčania
|
19
79
|
00:
09:20
|
||
18. |
Lukáš Orlai
|
20
11
|
00:
09:47
|
||
19. |
Matej Klinčok
Veľký Krtíš
|
20
09
|
00:
10:00
|
||
20. |
Oliver Hovorka
Malé Zlievce
|
20
11
|
00:
10:05
|
||
21. |
Katarína Chobodová
Srdcom Strehovčania
|
19
81
|
00:
10:06
|
||
22. |
Dominika Kubejová
Podbrezová
|
19
91
|
00:
10:14
|
||
23. |
Lenka Oravcová
|
19
86
|
00:
10:15
|
||
24. |
Marianna Gregušová
|
19
94
|
00:
10:32
|
||
25. |
Matej Valach
AK Krupina
|
20
10
|
00:
10:35
|
||
26. |
Simona Chobodová
Srdcom Strehovčania
|
20
01
|
00:
10:45
|
||
27. |
Stanislava Vrtáková
|
19
83
|
00:
11:04
|
||
28. |
Monika Balgová
|
19
85
|
00:
11:13
|
||
29. |
Zlatica Milatová
|
19
76
|
00:
12:08
|
||
30. |
Janka Havrilová
|
19
87
|
00:
12:26
|
||
31. |
Ola Valachová
OM-OLA
|
19
69
|
00:
12:35
|
||
32. |
Jana Karlovská
|
19
85
|
00:
12:48
|
||
33. |
Lenka Klimentová
ZŠ J.A.Komenského VK
|
19
81
|
00:
13:20
|
||
34. |
Lenka Kováčová
ZŠ J.A.Komenského VK
|
19
77
|
00:
13:20
|
||
35. |
Martina Rimóciová
|
19
72
|
00:
13:20
|
||
36. |
Veronika Nagyová
Bezci Vk
|
19
85
|
00:
13:38
|
||
37. |
Janka Bečkeiová
BEŽCI VK
|
19
72
|
00:
14:07
|
||
38. |
Jana Apjár
|
19
66
|
00:
14:24
|
||
Kategória L Nordic walking | |||||
1 |
Ladislav Kapuš
DIADOR
|
19
70
|
00:
28:03
|
||
2 |
Marián Halaj
NWK Lučenec
|
19
53
|
00:
28:22
|
||
3 |
Danica Kancková
Lučenec
|
19
70
|
00:
30:25
|
||
4. |
Miroslav Nedbal
breznický beh
|
19
63
|
00:
30:54
|
||
5. |
Miriama Balázsová
Rožňava
|
19
88
|
00:
31:12
|
||
6. |
Jana Nedbalová
breznický beh
|
19
64
|
00:
31:52
|
||
7. |
Ján Žilka
|
19
57
|
00:
32:19
|
||
8. |
Karol Baculik
NW klub Lučenec
|
19
57
|
00:
32:36
|
||
9. |
Soňa Franíková
NW klub Lučenec
|
19
66
|
00:
32:59
|
||
10. |
Michaela Ďalogová
NW klub Lučenec
|
19
86
|
00:
33:04
|
||
11. |
Marcela Velebná
|
19
75
|
00:
36:28
|
||
12. |
Jana Stachova
Hrusov
|
19
80
|
00:
36:28
|
||
13. |
Laura Šárová
NW klub Lučenec
|
19
59
|
00:
36:50
|
||
14. |
Jarmila Ďalogová
NW klub Lučenec
|
19
56
|
00:
36:50
|
||
15. |
Lucia Mazúrová
|
19
78
|
00:
37:51
|
||
16. |
Katarina Ondriskova
|
19
82
|
00:
39:14
|