por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória B ženy hlavná trať | |||||
1 |
Beáta Rusnáková
Vltramotivation
|
19
91
|
00:
48:31
|
||
2 |
Diana Tonhauzerová
HK FILOZOF BA
|
19
93
|
00:
50:13
|
||
3 |
Renata Balková
Banska Štiavnica
|
19
85
|
00:
52:17
|
||
4. |
Klára Lepenová
|
20
05
|
00:
53:30
|
||
5. |
Monika Sekerešová
AK Danica Zvolen
|
19
91
|
00:
54:13
|
||
6. |
Jana Štefančová
Empty
|
19
76
|
00:
56:16
|
||
7. |
Michaela Antonyová
SNV
|
19
96
|
00:
58:12
|
||
8. |
Erika Bindová
Nová Baňa
|
19
94
|
00:
59:07
|
||
9. |
Martina Benková markovičová
HK Tvrdošovce
|
19
86
|
00:
59:33
|
||
10. |
Miroslava Prokšová
|
19
80
|
00:
59:35
|
||
11. |
Karolína Benčová
KB Vyhne
|
20
08
|
0
1:
00:59
|
||
12. |
Veronika Prepiková
MUAY THAI FIGHT GYM
|
19
94
|
0
1:
01:00
|
||
13. |
Zuzana Šniagerová
EMPTY
|
19
75
|
0
1:
01:01
|
||
14. |
Michaela Vršková
Hodruša Hámre
|
19
96
|
0
1:
01:44
|
||
15. |
Denisa Čunderlíková
Vyhne
|
19
94
|
0
1:
02:15
|
||
16. |
Patrícia Hlaváčková
Trnava
|
19
93
|
0
1:
02:41
|
||
17. |
Natália Dlhošová
Hronská Breznica
|
19
75
|
0
1:
04:32
|
||
18. |
Lucia Lehocká
Žiar nad Hronom
|
19
83
|
0
1:
05:48
|
||
19. |
Ivana Majerská
Jumping Štiavnica
|
19
83
|
0
1:
06:57
|
||
20. |
Anna Brachnová
STG-Zvolen
|
19
78
|
0
1:
07:48
|
||
21. |
Marcela Murgašová
STG-Zvolen
|
19
74
|
0
1:
07:48
|
||
22. |
Martina Kosznovzska
Dolná Žďana
|
19
92
|
0
1:
11:25
|
||
23. |
Janka Čížová
|
19
98
|
0
1:
15:32
|
||
24. |
Slávka Výbochová
Vyhne
|
20
06
|
0
1:
15:32
|
||
25. |
Erika Setnická
|
19
67
|
0
1:
17:47
|
||
26. |
Miriam Chmolová
CYRDO RUNNING TEAM
|
19
98
|
0
1:
19:20
|
||
27. |
Katarina Repiská
KB Vyhne
|
19
84
|
0
1:
19:20
|
||
28. |
Barbora Mališová
|
19
88
|
0
1:
19:33
|
||
29. |
Zuzana Kosejová
|
19
88
|
0
1:
19:34
|
||
30. |
Slávka Bielicová
AK MŚK Žiar nad Hronom
|
19
74
|
0
1:
21:18
|
||
31. |
Ivana Pindesová
Žitavany
|
19
81
|
0
1:
24:49
|
||
32. |
Mariana Kováčová
|
19
81
|
0
1:
24:50
|
||
33. |
Agnesa Pavlíková
Biely Kostol
|
19
68
|
0
1:
25:59
|
||
34. |
Diana Babicová
Vyhne
|
19
95
|
0
1:
31:09
|
||
35. |
Bianka Babicova
Vyhne
|
19
97
|
0
1:
31:15
|
||
36. |
Daniela Riesová
|
19
99
|
0
1:
32:15
|
||
37. |
Barbora Beňová
Žiar nad Hronom
|
19
92
|
0
1:
32:15
|
||
38. |
Romana Ginič
Dolná Žďana
|
19
96
|
0
1:
32:15
|
||
39. |
Lucia Bieliková
Ostrý Grúň
|
19
80
|
0
1:
43:52
|
||
40. |
Romana Beňová
Žiar nad Hronom
|
19
94
|
0
1:
43:52
|
||
41. |
Daša Pásztó
|
19
85
|
0
1:
44:44
|
||
42. |
Soňa Minková
Kremnica
|
19
97
|
0
1:
52:54
|
||
43. |
Soňa Minková
Kremnica
|
19
78
|
0
1:
52:54
|
||
44. |
Zuzana Horváthová
|
19
82
|
0
1:
52:55
|
||
45. |
Eva Snijders
Krahule
|
19
75
|
0
1:
52:55
|
||
46. |
Sylvia Šileťová
|
19
74
|
0
1:
55:02
|
||
Kategória A muži hlavná trať | |||||
1 |
Lukáš Koncz
Narnia
|
19
86
|
00:
39:55
|
||
2 |
Richard Hrušovský
Banska Štiavnica
|
19
73
|
00:
40:55
|
||
3 |
Andrej Čarnoký
NEMAK-Slovakia
|
19
84
|
00:
42:36
|
||
4. |
Tomáš Horváth
STG Zvolen
|
19
82
|
00:
46:28
|
||
5. |
Ľuboš Mazúr
Nevoľné
|
19
74
|
00:
47:19
|
||
6. |
Samuel Štefanka
|
20
07
|
00:
47:38
|
||
7. |
Pavol Dobrovič
Vyhne
|
19
87
|
00:
47:42
|
||
8. |
Róbert Tucsok
Môča
|
19
66
|
00:
48:39
|
||
9. |
Tomáš Vrábel
STG-Zvolen
|
19
90
|
00:
49:34
|
||
10. |
Karol Mazúr
KAMI Nevoľné
|
19
69
|
00:
50:41
|
||
11. |
Jakub Benč
Vyhne
|
19
80
|
00:
52:05
|
||
12. |
Ján Bujnák
Slovalco
|
19
74
|
00:
52:22
|
||
13. |
Tomáš Ťažký
|
19
91
|
00:
52:24
|
||
14. |
Vladislav Novik
|
19
98
|
00:
52:24
|
||
15. |
Michal Levčík
NITRun
|
19
78
|
00:
52:45
|
||
16. |
Jozef Mecele
Stará Kremnička
|
19
61
|
00:
53:21
|
||
17. |
Marek Žabenský
CYRDO RUNNING TEAM
|
19
97
|
00:
54:14
|
||
18. |
Michal Pramuka
|
19
85
|
00:
56:34
|
||
19. |
Miroslav Hoss
Žarnovický bežci
|
19
75
|
00:
56:51
|
||
20. |
Milan Palou
|
19
92
|
00:
57:23
|
||
21. |
Slavomír Mazúr
CYRDO RUNNING TEAM
|
19
95
|
00:
57:37
|
||
22. |
Marián Gábor
STG-Zvolen
|
19
90
|
00:
58:07
|
||
23. |
Marek Gazdík
|
19
80
|
00:
58:34
|
||
24. |
Silvester Truban
|
19
92
|
00:
59:06
|
||
25. |
Ivan Konečný
|
19
84
|
00:
59:12
|
||
26. |
Ján Jakuš
Hliník nad Hronom
|
19
76
|
00:
59:32
|
||
27. |
Michal Kosznovzskyi
Dolná Žďana
|
19
90
|
0
1:
02:32
|
||
28. |
František Dlhoš
Hronská Breznica
|
19
72
|
0
1:
04:32
|
||
29. |
Erik Minka
Kremnica
|
19
76
|
0
1:
04:32
|
||
30. |
Patrik Baran
Hliník nad Hronom
|
19
90
|
0
1:
05:24
|
||
31. |
Ján Kriváň
Vyhne
|
19
81
|
0
1:
05:48
|
||
32. |
František Thonhauser
Krupina
|
19
90
|
00:
05:48
|
||
33. |
Jakub Ondrejka
|
20
07
|
0
1:
06:48
|
||
34. |
Patrik Hradiský
STG-Zvolen
|
19
96
|
0
1:
07:50
|
||
35. |
Rastislav Bruonč
STG-Zvolen
|
19
76
|
0
1:
07:50
|
||
36. |
Radoslav Kandra
STG-Zvolen
|
19
74
|
0
1:
07:51
|
||
37. |
Miroslav Pavlík
Trnava
|
19
66
|
0
1:
08:45
|
||
38. |
Ľubomír Horák
Hliník nad Hronom
|
19
82
|
0
1:
10:47
|
||
39. |
Tomáš Zliechovec
|
19
87
|
0
1:
10:47
|
||
40. |
Peter Sillienka
|
19
82
|
0
1:
10:50
|
||
41. |
Peter Dodok
|
19
81
|
0
1:
11:24
|
||
42. |
Matúš Štefaňák
|
19
98
|
0
1:
15:31
|
||
43. |
Peter Kosor
|
19
82
|
0
1:
21:23
|
||
44. |
Frederik Kruzlic
CYRDO RUNNING TEAM
|
19
97
|
0
1:
24:02
|
||
45. |
Lukáš Baran
Hliník nad Hronom
|
19
91
|
0
1:
24:04
|
||
46. |
Jozef Králik
Dolná Žďana
|
19
87
|
0
1:
24:05
|
||
47. |
Miroslav Holos
Lovčica Trubín
|
19
95
|
0
1:
24:05
|
||
48. |
Peter Chren
|
19
82
|
0
1:
24:15
|
||
49. |
Ján Kováč
|
19
74
|
0
1:
24:49
|
||
50. |
Miroslav Setnický
|
19
69
|
0
1:
43:45
|
||
51. |
Peter Pásztó
|
19
84
|
0
1:
44:46
|
||
52. |
Radoslav Šileť
|
19
75
|
0
1:
55:02
|