Ipeľský beh 2021

por. pretekár/ka roč. čas
Kategória L dievčatá
1
Kristína Lili križová
Judoclub Katsudo Lučenec
20 07
00: 44:14
Kategória D ženy
1
Jana Martinská
OSSR-TK Sliač
19 90
00: 39:06
2
Martina Grexová
Brezno
19 95
00: 43:43
3
Veronika Hrdličková
TK Branco Lučenec
20 00
00: 44:17
4.
Ľubomíra Šúthová
Bežci VK
19 92
00: 44:41
5.
Zlatica Revákova
19 92
00: 46:52
6.
Marcela Borovičková
19 97
00: 48:15
7.
Zuzana Kováčová
Bratislava runners - ŠK Novohrad
19 98
00: 49:24
8.
Adriána Beňová
19 93
00: 49:44
9.
Lucia Stankovičová
19 85
00: 51:14
10.
Marta Filcikova
19 83
00: 52:46
11.
Katarína Horáková
19 87
00: 53:40
12.
Oľga Bystrianska
19 82
00: 54:04
13.
Lilla Szvorák
19 96
00: 56:06
14.
Veronika Figová
Lučenec
19 86
00: 56:48
15.
Zuzana Štetková
Lučenec
19 82
00: 56:56
16.
Ema Štetková
TJ Relax Mladosť Rimavská Sobota
20 06
00: 57:20
17.
Patrícia Kokyová
Beh pre radosť
19 95
00: 58:08
18.
Veronika Tőreová
19 98
00: 59:54
19.
Kristína Jašková
19 93
00: 00:54
20.
Aneta Spodniaková
19 88
00: 12:08
21.
Marcela Sopóciová
19 94
00: 12:18
22.
Monika Sopóciová
19 97
00: 12:46
Kategória E ženy
1
Anikó Behan
DVTK SE
19 73
00: 39:13
2
Renáta Bolfová
Bežci Vk
19 74
00: 44:41
3
Vierka Kederová
Spartan training group Rožňava
19 73
00: 50:16
4.
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
19 72
00: 51:39
5.
Janka Sokolová
Lučenec
19 78
00: 04:16
Kategória F ženy
1
Zuzana Vaculčiaková
Banská Bystrica
19 67
00: 48:13
Kategória K chlapci
1
Maxim Štrba
Biathlon mania
20 09
00: 57:02
Kategória A muži
1
Ján Dömény
#coachjanciteam
19 92
00: 33:44
2
Peter Rončák
bežci Lučenec
19 86
00: 36:12
3
Gabriel Kelemen
Popi Klub 73 G
19 89
00: 36:18
4.
Tomáš Cerovský
BŠK Banská Bystrica
19 91
00: 36:23
5.
Adrián Kiapeš
Lučenec
19 92
00: 36:51
6.
Adam Keszi
Rapovce
20 00
00: 38:30
7.
Filip Borovička
19 97
00: 39:43
8.
Rastislav Kozár
BK Slávia Veľký Krtíš
19 99
00: 41:29
9.
Vladimír Sokol
OZ Srdcom Strehovčania
19 86
00: 43:48
10.
Róbert Jaško
19 85
00: 44:53
11.
Patrik Kaličiak
19 91
00: 45:08
12.
Radoslav Gutten
19 85
00: 46:04
13.
Michal Ozgyin
19 96
00: 46:37
14.
Erik Borovička
20 03
00: 46:39
15.
Milan Leicher
Poltár
19 86
00: 46:49
16.
Miroslav Dian
19 84
00: 47:05
17.
Ladislav Riecky
DHZ Biskupice
19 85
00: 47:16
18.
Attila Šafrány
Popi Klub
19 88
00: 49:42
19.
Denis Spodniak
20 05
00: 51:15
20.
Dávid Megyeri
19 95
00: 52:12
21.
Tomáš Stankovič
19 85
00: 52:16
22.
Štefan Stankovič
19 93
00: 52:42
23.
Milan Filcik
19 88
00: 52:46
24.
Robert Nagy
Fiľakovo
19 97
00: 53:21
25.
Ján Podhorec
Poltár
19 88
00: 55:44
26.
Marek Pitňa
19 95
00: 00:04
27.
Michal Šuľan
19 85
00: 02:04
Kategória B muži
1
Ján Vetrák
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
19 77
00: 35:08
2
Braňo Jánošík
Kalinovo
19 76
00: 38:40
3
Miloš Beňuš
Hnúšťa
19 73
00: 39:02
4.
Miloš Hric
19 78
00: 39:49
5.
Marcel Uharček
Spartan training group Rožňava
19 78
00: 40:51
6.
Vladimír Vaclávík
19 79
00: 41:34
7.
Jaroslav Strmý
BK Slávia Veľký Krtíš
19 72
00: 41:51
8.
Pavol Križo
Bežci Lučenec
19 74
00: 44:36
9.
Andrej Adam rataj
Kežmarok
19 79
00: 45:02
10.
Marek Renčo
19 75
00: 46:39
11.
Ladislav Beňo
19 81
00: 50:03
12.
Ladislav Gyerpál
Popi Klub
19 78
00: 51:50
13.
Marian Zajac
19 74
00: 54:01
14.
Peter Bystriansky
19 77
00: 54:04
15.
Miroslav Štrba
Marathon BB Team
19 74
00: 57:03
Kategória C muži
1
Ján Môcik
Bystričan
19 64
00: 38:54
2
Vlado Zdechovan
Bežci Lučenec
19 65
00: 40:19
3
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
19 70
00: 41:48
4.
Ján Marko
Nitra
19 70
00: 42:19
5.
Peter Pagač
Tatran breznička
19 67
00: 44:16
6.
Peter Kozár
Dolné Plachtince
19 63
00: 44:41
7.
Jozef Adamove
Cykloklub Mýtna
19 63
00: 47:56
8.
Miroslav Bindzár
Banská Bystrica
19 66
00: 48:12
9.
Pavol Mrva
AGRO-IPEĽ
19 69
00: 50:56
10.
Ivan Gaál
Rapovce
19 61
00: 51:12
11.
Pavol Orság
19 64
00: 52:14
12.
Peter Slanina
bezci lucenec
19 52
00: 56:12
Kategória N ženy NW
1
Zuzana Páleníková
ŠK Novohrad
19 68
00: 10:27
2
Silvia Kubányiová
Bežci VK
19 78
00: 11:25
3
Hana Dobrocká
19 79
00: 16:03
4.
Soňa Franíková
NW Lučenec
19 66
00: 18:31
5.
Nina Kováčik polomská
19 82
00: 19:27
6.
Jana Nedbalová
breznický beh
19 64
00: 20:16
7.
Olena Kalcsova
nordic walking
19 68
00: 21:26
8.
Andrea Gyerpál
Popi Klub
19 82
00: 28:00
9.
Alena Kováčová
Lučenec
19 50
00: 36:31
Kategória M muži NW
1
Jaroslav Veigl
Trnafský Walker
19 69
00: 07:31
2
Jaroslav Kubanyi
Bežci VK
19 75
00: 07:31
3
Marián Halaj
NW Lučenec
19 53
00: 10:51
4.
Miroslav Nedbal
breznický beh
19 63
00: 16:36
5.
Karol Baculik
19 57
00: 17:31
6.
Marcel Kováčik
19 83
00: 19:27