por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória D ženy | |||||
1 |
Jana Martinská
OSSR- TK Sliač
|
19
90
|
00:
22:08
|
||
2 |
Ľudmila Čániová ml.
Korytárky
|
19
99
|
00:
24:48
|
||
3 |
Lucia Šüliová
Bežci Lučenec
|
19
87
|
00:
25:41
|
||
4. |
Mária Péterová
ŠK Novohrad
|
19
87
|
00:
26:26
|
||
5. |
Zuzana Kováčová
ŠK Novohrad BARUNNERS
|
19
98
|
00:
26:27
|
||
6. |
Vivien Ferencová
|
19
97
|
00:
27:33
|
||
7. |
Ivana Kozloková
|
19
87
|
00:
27:34
|
||
8. |
Lucia Korpášová
|
19
87
|
00:
27:59
|
||
9. |
Lucia Orlaiova
|
19
85
|
00:
28:06
|
||
10. |
Adriána Beňová
|
19
93
|
00:
28:35
|
||
11. |
Marcela Borovičková
|
19
97
|
00:
28:40
|
||
12. |
Lenka Bindzárová
|
19
92
|
00:
28:47
|
||
13. |
Terézia Tršová
-
|
20
00
|
00:
29:39
|
||
14. |
Marta Filcikova
|
19
83
|
00:
30:08
|
||
15. |
Lucia Votavova
Slovenski_turisti
|
19
96
|
00:
30:56
|
||
16. |
Martina Muránska
Young Boys
|
20
01
|
00:
31:01
|
||
17. |
Petronela Luptakova
|
19
88
|
00:
31:10
|
||
18. |
Lucia Gaálová
|
19
87
|
00:
31:17
|
||
19. |
Jana Palenčárová
|
19
92
|
00:
31:40
|
||
20. |
Lucia Gregušová
|
19
84
|
00:
32:12
|
||
21. |
Viktória Nagyová
|
20
00
|
00:
32:52
|
||
22. |
Katerina Klímová
|
19
86
|
00:
32:59
|
||
23. |
Nikola Babuljakova
SOŠHSaD
|
20
02
|
00:
33:03
|
||
24. |
Patrícia Kokyová
Beh pre radosť
|
19
95
|
00:
33:23
|
||
25. |
Nikoleta Machacova
|
19
92
|
00:
33:34
|
||
26. |
Klaudia Kúdeľová
|
19
95
|
00:
33:43
|
||
27. |
Nikoleta Modrianska
|
19
94
|
00:
33:50
|
||
28. |
Kristína Prokešová
|
19
93
|
00:
33:51
|
||
29. |
Zuzana Štetková
Lučenec
|
19
82
|
00:
33:57
|
||
30. |
Nikola Hlaváčová
-
|
19
95
|
00:
33:58
|
||
31. |
Gabriela Činčurová
|
19
86
|
00:
33:59
|
||
32. |
Iveta Šimová
|
19
84
|
00:
34:00
|
||
33. |
Ľubica Sýkorová
|
19
82
|
00:
34:03
|
||
34. |
Darina Rapčanová
Žiadny
|
19
89
|
00:
34:12
|
||
35. |
Telekova Telekova
|
19
86
|
00:
34:33
|
||
36. |
Jarmila Šándorová
|
19
83
|
00:
35:10
|
||
37. |
Jana Srníková
|
19
84
|
00:
35:24
|
||
38. |
Veronika Matiašová
|
19
95
|
00:
36:06
|
||
39. |
Zuzana Morháčová
Teatro Lučenec
|
19
88
|
00:
37:25
|
||
40. |
Neznáme
|
19
86
|
00:
37:32
|
||
41. |
Miroslava Hanesová
|
19
83
|
00:
37:47
|
||
42. |
Terézia Uhrínová
Teatro Lučenec
|
19
89
|
00:
38:15
|
||
43. |
Eva Donovalova
MARATHONBB TEAM
|
19
84
|
00:
38:54
|
||
44. |
Katarína Štefeková
|
19
84
|
00:
39:26
|
||
45. |
Zuzana Molnarová
|
19
90
|
00:
40:57
|
||
46. |
Cecília Kanderová
Teatro Lučenec
|
19
83
|
00:
41:26
|
||
47. |
Karin Potkanová
|
20
00
|
00:
42:23
|
||
48. |
Andrea Gyerpál
Popi klub
|
19
82
|
00:
44:44
|
||
Kategória E ženy | |||||
1 |
Diana Bástiová
Bežci Lučenec
|
19
79
|
00:
24:41
|
||
2 |
Zdenka Uličná
|
19
79
|
00:
27:34
|
||
3 |
Kvetoslava Kriváková
|
19
77
|
00:
29:50
|
||
4. |
Andrea Vajda
|
19
74
|
00:
30:02
|
||
5. |
Veronika Belková
|
19
77
|
00:
30:10
|
||
6. |
Andrea Bystrianska
Korytárky
|
19
80
|
00:
30:18
|
||
7. |
Katarína Strmeňová
Bežci Poltár
|
19
75
|
00:
30:59
|
||
8. |
Jana Macháčková
OA LC
|
19
80
|
00:
31:28
|
||
9. |
Michaela Čepko
Oalc
|
19
81
|
00:
31:28
|
||
10. |
Renata Fohlova
|
19
76
|
00:
32:01
|
||
11. |
Henrieta Sandorova
|
19
78
|
00:
32:14
|
||
12. |
Henrieta Eibnerová
|
19
72
|
00:
32:36
|
||
13. |
Alexandra Vančová
|
19
78
|
00:
33:00
|
||
14. |
Alena Kelemenová
|
19
72
|
00:
33:02
|
||
15. |
Ľudmila Čániová
Korytárky
|
19
72
|
00:
33:40
|
||
16. |
Edita Gálová
|
19
72
|
00:
33:57
|
||
17. |
Gabriela Lazarová
|
19
80
|
00:
34:22
|
||
18. |
Henriett Vankó
|
19
72
|
00:
34:43
|
||
19. |
Andrea Vršánska
|
19
78
|
00:
34:47
|
||
20. |
Veronika Šándorová
Mrcinky
|
19
81
|
00:
35:05
|
||
21. |
Gabriela Kurtiniaková
Lučenec
|
19
77
|
00:
36:08
|
||
22. |
Andrea Račáková
Bežci Poltár
|
19
77
|
00:
36:41
|
||
23. |
Silvia Útisová
|
19
72
|
00:
36:44
|
||
24. |
Viera Medeová
|
19
72
|
00:
36:49
|
||
25. |
Martina Hroncová
|
19
74
|
00:
37:00
|
||
26. |
Dana Čikóšová
amatér
|
19
80
|
00:
40:15
|
||
27. |
Eva Nociarova
Lučenec
|
19
79
|
00:
40:53
|
||
28. |
Gabriela Andrášiková
|
19
81
|
00:
41:32
|
||
29. |
Viera Marková
|
19
77
|
00:
42:17
|
||
30. |
Martina Valovičová
Zvolen
|
19
79
|
00:
42:26
|
||
31. |
Erika Podhorcova
|
19
80
|
00:
42:46
|
||
32. |
Erika Valcicakova
|
19
81
|
00:
44:44
|
||
Kategória F ženy | |||||
1 |
Zuzana Vaculčiaková
Inline Borievka
|
19
67
|
00:
27:08
|
||
2 |
Viera Nováková
Bežci Lučenec
|
19
68
|
00:
28:12
|
||
3 |
Andrea Bendeová
Bežci Lučenec
|
19
69
|
00:
28:23
|
||
4. |
Elena Takáčová
|
19
68
|
00:
30:13
|
||
5. |
Tatiana Solymosiová
|
19
61
|
00:
32:36
|
||
6. |
Monika Bolyošová
Lampáš Lučenec
|
19
64
|
00:
33:00
|
||
7. |
Štefánia Kvietiková
|
19
69
|
00:
33:03
|
||
8. |
Eva Nagyváradiová
Bežci Lučenec
|
19
56
|
00:
34:30
|
||
9. |
Beata Tekeľová
|
19
71
|
00:
42:16
|
||
Kategória I dievčatá | |||||
1 |
Kristína lili Križová
Judoclub Katsudo Lučenec
|
20
07
|
00:
24:21
|
||
2 |
Tamara Vrábová
ZŠ Vajanského-Lučenec
|
20
11
|
00:
38:19
|
||
3 |
Dorota Šinková
|
20
11
|
00:
38:20
|
||
4. |
Laura Podolinská
ZŠ Vajanského-Lučenec
|
20
09
|
00:
38:23
|
||
5. |
Veronika Melicherčíková
ZŠ Vajanského 47
|
20
08
|
00:
38:23
|
||
6. |
Eliška Šinková
|
20
09
|
00:
39:54
|
||
7. |
Nina Leskóová
Mac Redox
|
20
09
|
00:
39:55
|
||
8. |
Bernadett Gyerpál
Popi klub
|
20
11
|
00:
40:47
|
||
9. |
Nina Zdechovanová
Akapo
|
20
08
|
00:
41:41
|
||
10. |
Tina Paľagová
Akapo
|
20
08
|
00:
41:42
|
||
11. |
Tímea Bujtárová
Akapo
|
20
08
|
00:
41:42
|
||
12. |
Laura Mravíková
Akapo
|
20
09
|
00:
41:42
|
||
13. |
Erika Turtáková
Akapo
|
20
09
|
00:
41:42
|
||
14. |
Katarína Karžaiová
Akapo
|
20
09
|
00:
41:43
|
||
15. |
Alexandra Košíková
Akapo
|
20
08
|
00:
41:43
|
||
16. |
Karin Košíková
Akapo
|
20
08
|
00:
41:43
|
||
Kategória J dievčatá | |||||
1 |
Veronika Vinarčíková
Lučenec
|
20
05
|
00:
29:49
|
||
2 |
Lea Bačová
MacRedox Lučenec
|
20
05
|
00:
30:26
|
||
3 |
Ema Štetková
TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota
|
20
06
|
00:
30:43
|
||
4. |
Annamária Pénteková
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
04
|
00:
32:34
|
||
5. |
Andrea Hegedušová
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
04
|
00:
32:35
|
||
6. |
Hana Rusnáková
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
05
|
00:
32:35
|
||
7. |
Sofia Tomčíková
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
03
|
00:
33:03
|
||
8. |
Karina alexandra Kaszová
|
20
03
|
00:
33:42
|
||
9. |
Zuzana Bartošová
|
20
06
|
00:
36:43
|
||
10. |
Alexandra Kuklová
oalc
|
20
04
|
00:
36:53
|
||
11. |
Katarína Babeľová
|
20
06
|
00:
37:34
|
||
12. |
Petra Hrubišová
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
04
|
00:
40:31
|
||
13. |
Veronika Rusňáková
|
20
05
|
00:
40:38
|
||
14. |
Martina Miklósová
Akapo
|
20
06
|
00:
41:44
|
||
15. |
Stanislava Urbanová
|
20
05
|
00:
42:23
|
||
16. |
Daniela Majorošová
|
20
06
|
00:
44:26
|
||
17. |
Anna Šatárová
|
20
06
|
00:
44:26
|
||
Kategória A muži | |||||
1 |
Leo Lendvorský
Bratislava Runners
|
19
92
|
00:
18:42
|
||
2 |
Erik Buda
Salgótarján AC
|
20
00
|
00:
19:05
|
||
3 |
Miroslav Sokol
Srdcom Strehovčania
|
19
89
|
00:
20:34
|
||
4. |
Gabriel Kelemen
Popi Klub - 73 G
|
19
89
|
00:
20:39
|
||
5. |
Peter Rončák
Bežci Lučenec
|
19
86
|
00:
20:55
|
||
6. |
Marian Šimon
CK Energia Svit
|
19
92
|
00:
21:54
|
||
7. |
Filip Borovička
|
19
97
|
00:
22:00
|
||
8. |
Lukáš Krnáč
Coretex
|
19
87
|
00:
22:48
|
||
9. |
Martin Ďuríček
|
19
86
|
00:
23:09
|
||
10. |
Robert Procházka
|
19
97
|
00:
23:49
|
||
11. |
Erik Tégler
Spartan
|
19
98
|
00:
24:07
|
||
12. |
Vladimír Sokol
OZ Srdcom Strehovčania
|
19
86
|
00:
24:11
|
||
13. |
Martin Ukrop
HC Lučenec
|
20
02
|
00:
24:43
|
||
14. |
Tomáš Šimo
|
19
88
|
00:
24:53
|
||
15. |
Adrián Ferencz
|
19
92
|
00:
25:17
|
||
16. |
Patrik Kaličiak
žiadny
|
19
91
|
00:
25:31
|
||
17. |
Peter Korpáš
RunningteamZV
|
19
87
|
00:
25:36
|
||
18. |
Peter Pôbiš
Oždany runner
|
19
86
|
00:
25:37
|
||
19. |
Daniel Kalmár
|
19
92
|
00:
25:57
|
||
20. |
Kamil Gembický
|
19
82
|
00:
26:09
|
||
21. |
Milan Leicher
Poltár
|
19
86
|
00:
26:32
|
||
22. |
Ladislav Riecky
DHZ BISKUPICE
|
19
85
|
00:
26:35
|
||
23. |
Štefan Stankovič
|
19
93
|
00:
26:50
|
||
24. |
Róbert Molnár
Svet zdravia RS
|
19
88
|
00:
26:51
|
||
25. |
Kamil Krajnak
|
19
86
|
00:
26:51
|
||
26. |
Ladislav Hulina
|
19
84
|
00:
26:52
|
||
27. |
Robert Nagy
Hajnáčka
|
19
97
|
00:
27:38
|
||
28. |
Denis Božík
Young Boys
|
19
94
|
00:
27:42
|
||
29. |
Attila Šafrány
Popi klub
|
19
88
|
00:
28:30
|
||
30. |
Milan Filcik
|
19
88
|
00:
30:08
|
||
31. |
Ján Podhorec
Poltár
|
19
88
|
00:
30:50
|
||
32. |
Radoslav Karásek
|
19
94
|
00:
31:16
|
||
33. |
Ladislav Puntigán
|
19
88
|
00:
31:17
|
||
34. |
Slavomír Beľa
|
19
97
|
00:
31:30
|
||
35. |
Dávid Megyeri
DPD
|
19
95
|
00:
31:37
|
||
36. |
Matúš Kúdeľa
Brick House Gym Lučenec
|
19
90
|
00:
31:56
|
||
37. |
Jakub Kobliček
Brick House Gym Lučenec
|
19
93
|
00:
31:58
|
||
38. |
Vlastimil Duzbaba
|
19
85
|
00:
32:16
|
||
39. |
Lukáš Markuš
|
19
98
|
00:
32:22
|
||
40. |
Patrik Kováč
Teatro
|
19
95
|
00:
33:15
|
||
41. |
Dušan Trčan
|
19
89
|
00:
33:27
|
||
42. |
Marek Pitňa
|
19
95
|
00:
33:54
|
||
43. |
Štefan Ruffini
Teatro Lučenec
|
19
90
|
00:
34:53
|
||
44. |
Róbert Imrovič
Lučenec
|
19
92
|
00:
36:08
|
||
45. |
František Molnar
|
19
85
|
00:
36:18
|
||
46. |
Maroš Bunganič
|
19
88
|
00:
37:09
|
||
47. |
Matej Malatinec
Teatro Lučenec
|
19
96
|
00:
37:26
|
||
48. |
Michal Slovenčiak
|
19
86
|
00:
38:29
|
||
49. |
Pavel Duško
Teatro
|
19
82
|
00:
41:25
|
||
Kategória B muži | |||||
1 |
Ján Kubelka
Ruscona
|
19
81
|
00:
20:34
|
||
2 |
Ondrej Bartko
Zenit Salgótarján
|
19
78
|
00:
20:34
|
||
3 |
Ján Zvara
Svetielko nádeje
|
19
74
|
00:
21:40
|
||
4. |
Ferenc Bartus
|
19
75
|
00:
22:01
|
||
5. |
Miloš Hric
Krná
|
19
78
|
00:
22:07
|
||
6. |
Ladislav Beracko
ABCfoodmachinery
|
19
77
|
00:
23:01
|
||
7. |
Dušan Daniš
Bežci Lučenec
|
19
80
|
00:
23:15
|
||
8. |
Gábor Pifka
|
19
73
|
00:
23:45
|
||
9. |
Pavol Križo
|
19
74
|
00:
24:22
|
||
10. |
Roman Knapčok
Tisovec
|
19
79
|
00:
24:42
|
||
11. |
Peter Kollár
|
19
78
|
00:
24:43
|
||
12. |
Jan Vinarcik
|
19
81
|
00:
25:23
|
||
13. |
Milan Vreštiak
Vr racing team Hriňová
|
19
72
|
00:
25:27
|
||
14. |
Imrich Hájaš
Bežci Lučenec
|
19
72
|
00:
26:23
|
||
15. |
Zoltán Illéš
|
19
77
|
00:
26:36
|
||
16. |
Peter Belko
|
19
75
|
00:
27:15
|
||
17. |
Radomír Leicher
|
19
79
|
00:
27:53
|
||
18. |
Zsolt Orosz
Bežci Lučenec
|
19
74
|
00:
27:57
|
||
19. |
Peter Debnar
|
19
78
|
00:
28:04
|
||
20. |
Jozef Karlovský
|
19
81
|
00:
28:06
|
||
21. |
Jozef Gašpar
Bežci Lučenec
|
19
73
|
00:
28:07
|
||
22. |
Juraj Pobjecky
TKP Smolenice
|
19
79
|
00:
28:22
|
||
23. |
Marcel Budáč
Bežci Lučenec
|
19
75
|
00:
28:32
|
||
24. |
Ladislav Beňo
|
19
81
|
00:
28:35
|
||
25. |
Richard Šándor
|
19
80
|
00:
29:34
|
||
26. |
Tomáš Boháčik
|
19
79
|
00:
29:37
|
||
27. |
Ladislav Gyerpál
Popi klub
|
19
78
|
00:
30:08
|
||
28. |
Rudolf Tisoň
Bežci Lučenec
|
19
73
|
00:
30:31
|
||
29. |
Jozef Žiarny
|
19
78
|
00:
30:57
|
||
30. |
Juraj Čepko
|
19
77
|
00:
31:25
|
||
31. |
Marian Zajac
Lucenec
|
19
74
|
00:
31:44
|
||
32. |
Juraj Rajtók
Bežci Lučenec
|
19
78
|
00:
32:14
|
||
33. |
Peter Nociar
Lučenec
|
19
77
|
00:
32:16
|
||
34. |
Miloš Paciga
|
19
81
|
00:
32:50
|
||
35. |
Henrich Gondáš
|
19
78
|
00:
34:18
|
||
36. |
Rastislav Ďurbis
Lučenec
|
19
76
|
00:
34:20
|
||
37. |
Stanislav Polomský
|
19
79
|
00:
34:46
|
||
38. |
Miroslav Nosáľ
Dance Attack Lučenec
|
19
78
|
00:
34:46
|
||
39. |
Ondrej Szilagyi
Teatro Lučenec
|
19
77
|
00:
35:56
|
||
40. |
Michal Plavula
|
19
81
|
00:
36:50
|
||
41. |
Peter Pavlovič
|
19
76
|
00:
36:56
|
||
42. |
Ivan Mazák
|
19
81
|
00:
40:22
|
||
43. |
Zdenek Urban
SOS technicka Lučenec
|
19
76
|
00:
42:23
|
||
Kategória C muži | |||||
1 |
András Telek
Zenit Salgótarján
|
19
60
|
00:
22:32
|
||
2 |
Vlado Zdechovan
Bežci Lučenec
|
19
65
|
00:
23:02
|
||
3 |
Marian Herédy
|
19
60
|
00:
23:17
|
||
4. |
Ján Čáni
Korytárky
|
19
70
|
00:
25:38
|
||
5. |
Jozef Adamove
cykloklub Mytna
|
19
63
|
00:
26:39
|
||
6. |
Gergely Pancsovai
|
19
70
|
00:
26:41
|
||
7. |
Ľubomír Hronček
Bežci Lučenec
|
19
70
|
00:
26:58
|
||
8. |
Lubomir Hochvart
Dance Attack Lučenec
|
19
64
|
00:
27:03
|
||
9. |
Pavol Zmuda
Bežci Lučenec
|
19
66
|
00:
27:27
|
||
10. |
Dušan Lasšák
AZ ZŤS
|
19
51
|
00:
27:39
|
||
11. |
Peter Rončák starší
|
19
62
|
00:
28:17
|
||
12. |
Ivan Škamla
Trinásty
|
19
64
|
00:
28:35
|
||
13. |
Miroslav Bindzar
Doprastav
|
19
66
|
00:
29:22
|
||
14. |
Pavol Mrva
Penzion Zlatka
|
19
69
|
00:
29:46
|
||
15. |
Pavol Orság
Lampáš Lučenec
|
19
64
|
00:
30:10
|
||
16. |
Peter Domok
Sportovy klub Boules Novohrad
|
19
69
|
00:
30:58
|
||
17. |
Peter Slanina
bezci lucenec
|
19
52
|
00:
31:12
|
||
18. |
Miroslav Apjár
Hobby
|
19
64
|
00:
31:51
|
||
19. |
Boris Hrivnák
|
19
71
|
00:
32:09
|
||
20. |
Roman Gál
|
19
70
|
00:
32:50
|
||
21. |
Marián Halaj
NW Lučenec
|
19
53
|
00:
33:20
|
||
22. |
Ján Fukács
|
19
70
|
00:
34:05
|
||
23. |
František Molnar
|
19
65
|
00:
36:47
|
||
24. |
Jozef Golian
|
19
65
|
00:
36:48
|
||
25. |
Ľubimír Koška
|
19
54
|
00:
37:39
|
||
26. |
Tibor Almai
|
19
63
|
00:
37:47
|
||
27. |
Tibor Varga
Akapo
|
19
70
|
00:
41:42
|
||
28. |
Jaroslav Zingor
SOS technicka Lučenec
|
19
58
|
00:
42:45
|
||
29. |
Peter Markuš
|
19
69
|
00:
43:28
|
||
Kategória G chlapci | |||||
1 |
Peter Korpáš jr.
RunningTeamZV
|
20
12
|
00:
25:34
|
||
2 |
Filip Kamenský
ZŠ Vajanského-Lučenec
|
20
09
|
00:
27:46
|
||
3 |
Martin Vrabec
Akapo
|
20
10
|
00:
29:50
|
||
4. |
Maxim Čepko
akapo
|
20
11
|
00:
30:04
|
||
5. |
Martin Mlynarčík
Akapo
|
20
09
|
00:
30:41
|
||
6. |
Eduard Kaplan
Akapo
|
20
08
|
00:
30:54
|
||
7. |
Marian Duzbaba
Acapo
|
20
08
|
00:
32:11
|
||
8. |
Dominik Drugda
Akapo
|
20
07
|
00:
33:25
|
||
9. |
Matúš Lazar
Akapo
|
20
08
|
00:
33:27
|
||
10. |
Matej Pavko
NovoCK trial/YŠ Vajanského 47
|
20
11
|
00:
35:01
|
||
11. |
Daniel Fídes
|
20
11
|
00:
35:02
|
||
12. |
Jakub Pavlovič
|
20
11
|
00:
36:49
|
||
13. |
Tomáš Vrabec
AKAPO
|
20
09
|
00:
38:22
|
||
14. |
Jakub Janšto
Akapo
|
20
09
|
00:
38:36
|
||
15. |
Samuel Schleicher
Akapo
|
20
09
|
00:
38:42
|
||
16. |
Lukáš Leicher
|
20
10
|
00:
38:43
|
||
17. |
Oliver Macko
ZŠ Vajanského-Lučenec
|
20
10
|
00:
39:25
|
||
18. |
Radoslav Poprocký
|
20
10
|
00:
41:49
|
||
19. |
Adam Debnár
|
20
10
|
00:
47:28
|
||
Kategória H juniori | |||||
1 |
István Balla
Zenit Salgótarján
|
20
04
|
00:
20:33
|
||
2 |
Jakub Telek
MŠK Novohrad Lučenec
|
20
05
|
00:
23:35
|
||
3 |
Joachim Jashari
MŠK Novohrad Lučenec
|
20
05
|
00:
23:52
|
||
4. |
Marek Macháček
OA LC
|
20
04
|
00:
24:13
|
||
5. |
Jakub Goljan
oalc
|
20
06
|
00:
24:34
|
||
6. |
Patrik Bača
Lučenec
|
20
05
|
00:
24:46
|
||
7. |
Alexander Repecký
oalc
|
20
03
|
00:
26:20
|
||
8. |
Dávid Danyi
MŠK Novohrad Lučenec
|
20
06
|
00:
26:23
|
||
9. |
Šimon daniel Mesároš
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
05
|
00:
26:27
|
||
10. |
Marek Macháček
OA LC
|
20
04
|
00:
26:29
|
||
11. |
Jakub Budáč
|
20
03
|
00:
26:42
|
||
12. |
Erik Borovička
|
20
03
|
00:
26:42
|
||
13. |
Adam Vrábeľ
MAC REDOX LUČENEC
|
20
05
|
00:
27:00
|
||
14. |
Matej Goljan
|
20
03
|
00:
27:36
|
||
15. |
Kristian Basti
DHZ Biskupice
|
20
05
|
00:
28:21
|
||
16. |
Jakub Čikóš
amatér
|
20
03
|
00:
29:09
|
||
17. |
Michal Zachar
Akapo Lučenec
|
20
06
|
00:
29:23
|
||
18. |
Andrej Hrivnák
Akapo
|
20
06
|
00:
29:23
|
||
19. |
Pavol Švidraň
Akapo
|
20
04
|
00:
29:27
|
||
20. |
Dominik Mede
Akapo Lučenec
|
20
06
|
00:
30:26
|
||
21. |
Martin Fedeš
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
06
|
00:
32:07
|
||
22. |
Zsolt Varga
|
20
05
|
00:
33:48
|
||
23. |
Jakub Karásek
oalc
|
20
05
|
00:
36:05
|
||
24. |
Patrik Vaňo
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
03
|
00:
36:21
|
||
25. |
Marián Lipták
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
05
|
00:
36:22
|
||
26. |
Richard Balog
|
20
06
|
00:
36:24
|
||
27. |
Vanessa Triznová
oalc
|
20
03
|
00:
41:40
|
||
28. |
David Bubla
|
20
05
|
00:
41:44
|
||
29. |
Viktor Poprocký
|
20
06
|
00:
41:46
|
||
30. |
Michal Madzgoň
Akapo
|
20
04
|
00:
42:19
|
||
31. |
Patrik Kováč
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
06
|
00:
44:21
|
||
32. |
Erik Ridzoň
SOŠ HSaD Lučenec
|
20
03
|
00:
44:22
|