por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória F50 | |||||
1 |
Andrea Vnenčáková
Svit
|
19
72
|
00:
58:06
|
||
2 |
Mária Ivančová
ŠK Banské
|
19
73
|
00:
58:55
|
||
3 |
Antónia Sulírová
Ganovce
|
19
72
|
0
1:
01:47
|
||
4. |
Bernadeta Hulvejová
|
19
72
|
0
1:
09:22
|
||
Kategória F40 | |||||
1 |
Martina Kovalikova
Hasiči Prešov
|
19
77
|
00:
52:41
|
||
2 |
Hena Šiffelova
Poprad
|
19
75
|
00:
55:41
|
||
3 |
Jana Kokoruďová
Poprad
|
19
77
|
00:
56:49
|
||
4. |
Dagmar Stejskalová
Poprad
|
19
79
|
00:
58:27
|
||
5. |
Gabriela Thurská
|
19
81
|
0
1:
01:02
|
||
6. |
Helena Ryšová
TJ Tatran Gerlachov
|
19
81
|
0
1:
01:42
|
||
7. |
Martina Neumeistrová
|
19
76
|
0
1:
04:46
|
||
8. |
Jozefína Neupauerová
Lendak
|
19
74
|
0
1:
07:54
|
||
9. |
Zuzana Justhova
Hranovnica
|
19
76
|
0
1:
10:27
|
||
10. |
Albína Veštúrová
|
19
76
|
0
1:
10:48
|
||
11. |
Andrea Kundisová
Judo klub Poprad
|
19
74
|
0
1:
11:17
|
||
12. |
Silvia Grichova
|
19
74
|
0
1:
11:19
|
||
13. |
Mária Mrkvová
Kežmarok
|
19
74
|
0
1:
11:34
|
||
14. |
Viera Raffajova
|
19
78
|
0
1:
14:01
|
||
15. |
Veronika Špiner
Stredná športová škola
|
19
82
|
0
1:
24:33
|
||
16. |
Michaela Gabasova
Športová škola Poprad
|
19
74
|
0
1:
24:33
|
||
Kategória F | |||||
1 |
Simona Čonková
Steeple Poprad
|
19
87
|
00:
49:41
|
||
2 |
Jana Šulganová
|
19
84
|
00:
51:20
|
||
3 |
Laura Brejčáková
Poprad
|
20
02
|
00:
56:25
|
||
4. |
Barbora Pitoňáková
Tri Tatry Triathlon
|
20
08
|
00:
56:26
|
||
5. |
Diana Cetlová
CK Energia
|
19
97
|
00:
57:41
|
||
6. |
Veronika Vadovská
Poprad
|
19
93
|
0
1:
01:00
|
||
7. |
Alexandra Sidor
Poprad
|
19
85
|
0
1:
01:18
|
||
8. |
Lucia Šedivá
Havka
|
19
84
|
0
1:
01:29
|
||
9. |
Ivana Sabova
|
19
87
|
0
1:
02:56
|
||
10. |
Katarína Rusnáková
|
19
92
|
0
1:
03:20
|
||
11. |
Veronika Budzakova
|
19
90
|
0
1:
04:02
|
||
12. |
Monika Dubašáková
AK STEEPLE POPRAD
|
19
85
|
0
1:
04:22
|
||
13. |
Denisa Lopušeková
|
19
84
|
0
1:
04:29
|
||
14. |
Martina Kubíčková
Podtureň
|
19
90
|
0
1:
06:20
|
||
15. |
Jana Kaššova
|
19
86
|
0
1:
07:09
|
||
16. |
Natália Michlíkova
Bam Poprad
|
20
04
|
0
1:
08:23
|
||
17. |
Lucia Kočiš
|
19
85
|
0
1:
09:47
|
||
18. |
Michaela Pospíšilová
|
19
93
|
0
1:
09:48
|
||
19. |
Dominika Lopušeková
Spišské Bystré
|
19
84
|
0
1:
11:49
|
||
20. |
Zuzana Veštúrová
|
19
95
|
0
1:
13:05
|
||
21. |
Eva Skokanová
|
19
92
|
0
1:
15:55
|
||
22. |
Miroslava Markovičová
|
19
84
|
0
1:
17:13
|
||
23. |
Jana Pisarčíkova
|
19
89
|
0
1:
20:04
|
||
24. |
Valéria Antaš saloušeková
|
19
95
|
0
1:
27:09
|
||
Kategória M60 | |||||
1 |
Julián Lavrik
Bežecký klub Poprad
|
19
60
|
00:
48:56
|
||
2 |
Marián Orság
|
19
58
|
0
1:
01:13
|
||
3 |
Ján Maličký
|
19
54
|
0
1:
03:54
|
||
4. |
Štefan Mydlár
Beh za chudobných
|
19
54
|
0
1:
11:01
|
||
5. |
Milan Brachňak
Spišský Štiavnik
|
19
51
|
0
1:
17:26
|
||
Kategória M50 | |||||
1 |
Ján Žugec
Bežecký klub Poprad
|
19
68
|
00:
51:07
|
||
2 |
Michal Neupauer
OO PZ Ždiar
|
19
72
|
00:
57:57
|
||
3 |
Rastislav Bačko
Poprad
|
19
73
|
0
1:
01:56
|
||
4. |
Juraj Koreň
Ružomberok
|
19
73
|
0
1:
04:47
|
||
5. |
Jaroslav Virostek
Judo klub Poprad
|
19
70
|
0
1:
05:30
|
||
6. |
Marian Kuzmiak
Košice
|
19
64
|
0
1:
07:49
|
||
7. |
Róbert Štefaňák
|
19
73
|
0
1:
08:54
|
||
8. |
Miroslav Šidlovský
|
19
72
|
0
1:
09:48
|
||
9. |
Peter Gontkovič
Svit
|
19
64
|
0
1:
11:32
|
||
10. |
Martin Kubo
Poprad
|
19
64
|
0
1:
13:32
|
||
Kategória M40 | |||||
1 |
Ľubomír Griger
Poprad 1
|
19
78
|
00:
39:45
|
||
2 |
Daniel Sýkora
POPRAD
|
19
77
|
00:
43:32
|
||
3 |
Martin Šedivý
Havka
|
19
82
|
00:
47:24
|
||
4. |
Marek Šperka
Sykora training group
|
19
74
|
00:
48:06
|
||
5. |
Peter Dzielawski
|
19
80
|
00:
51:13
|
||
6. |
René Dindoffer
|
19
80
|
00:
51:53
|
||
7. |
Peter Žemba
Pivko
|
19
81
|
00:
53:48
|
||
8. |
Vladimír Zuštiak
|
19
83
|
00:
54:30
|
||
9. |
Pavol Horváth
Stráže pod Tatrami
|
19
79
|
00:
55:25
|
||
10. |
Jakub Žmijovský
|
19
75
|
00:
55:33
|
||
11. |
Ján Molnár
STG
|
19
81
|
00:
55:58
|
||
12. |
Martin Tešla
|
19
82
|
00:
56:12
|
||
13. |
Peter Grigľák
Goral Poprad
|
19
76
|
00:
57:18
|
||
14. |
Matúš Medvec
Košice
|
19
83
|
00:
58:03
|
||
15. |
Igor Krišanda
VK Junior 2012 Poprad
|
19
80
|
00:
58:15
|
||
16. |
Ján Chmura
SŠŠ Poprad
|
19
75
|
00:
58:16
|
||
17. |
Pavol Sebeš
|
19
78
|
0
1:
00:05
|
||
18. |
Pavol Grich
Paliho Džamperky
|
19
75
|
0
1:
00:39
|
||
19. |
Jan Mizera
|
19
76
|
0
1:
00:57
|
||
20. |
Martin Lopušek
Spišské Bystré
|
19
79
|
0
1:
03:51
|
||
21. |
Vladimír Zavacký
U-čko Poprad
|
19
77
|
0
1:
06:02
|
||
22. |
Július Hrabušický
|
19
75
|
0
1:
07:17
|
||
23. |
Marian Soltys
|
19
82
|
0
1:
07:28
|
||
24. |
Peter Palan
|
19
76
|
0
1:
16:36
|
||
Kategória M | |||||
1 |
Roman Mareš
ALLSPORT Poprad
|
19
87
|
00:
41:34
|
||
2 |
Marek Pavličko
Elán Kežmarok
|
19
85
|
00:
42:20
|
||
3 |
Rastislav Barabas
|
19
87
|
00:
42:55
|
||
4. |
Martin Bayer
Spolok horských vodcov Vysoké Tatry
|
19
93
|
00:
44:17
|
||
5. |
Jakub Kučera
|
20
05
|
00:
45:45
|
||
6. |
Michal Hudak
|
19
88
|
00:
46:13
|
||
7. |
Pavol Valach
Ďumbierska trial team
|
19
89
|
00:
47:08
|
||
8. |
Erik Lajos
ELcar service
|
19
92
|
00:
47:13
|
||
9. |
Tomáš Schnierer
|
19
93
|
00:
47:51
|
||
10. |
Filip Hozza
Poprad
|
20
05
|
00:
48:54
|
||
11. |
Lukáš Svienty
|
19
86
|
00:
49:31
|
||
12. |
Marek Džubák
Spišská Nová Ves
|
19
95
|
00:
49:58
|
||
13. |
František Kičak
|
19
89
|
00:
50:03
|
||
14. |
Michal Novysedlák
|
19
97
|
00:
51:29
|
||
15. |
Lukáš Ondrišik
|
19
88
|
00:
51:31
|
||
16. |
Jakub Molčan
|
19
92
|
00:
52:20
|
||
17. |
Tomáš Šoltés
|
19
91
|
00:
52:59
|
||
18. |
Tibor Kilian
CK Energia Svit
|
19
92
|
00:
53:40
|
||
19. |
Marián Halamček
|
19
89
|
00:
53:59
|
||
20. |
Marek Milan
Poprad
|
19
90
|
00:
54:56
|
||
21. |
Jakub Béreš
|
19
92
|
00:
55:23
|
||
22. |
Martin Nustak
|
19
90
|
00:
55:45
|
||
23. |
Matej Bakala
Run DK
|
19
93
|
00:
56:35
|
||
24. |
Marek Mezeš
Poprad
|
19
87
|
00:
58:13
|
||
25. |
Adam Hudák
Poprad
|
19
97
|
00:
58:19
|
||
26. |
Andrej Vojčík
VK Junior 2012 Poprad
|
19
84
|
00:
58:44
|
||
27. |
Gabriel Kosár
ŠK Banské
|
19
96
|
0
1:
01:30
|
||
28. |
Peter Bendik
Bendik Racing Team
|
19
90
|
0
1:
02:35
|
||
29. |
Peter Švec
|
19
85
|
0
1:
02:59
|
||
30. |
Adrien Colson
|
19
86
|
0
1:
04:29
|
||
31. |
Max Veselý
Vk Junior 2012 Poprad
|
20
04
|
0
1:
08:23
|
||
32. |
Tomáš Gaľa
TATRAVAGÓNKA V POHYBE
|
19
96
|
0
1:
09:02
|
||
33. |
Michal Michalák
|
19
88
|
0
1:
11:20
|
||
34. |
Matej Kundis
Judo klub Poprad
|
20
01
|
0
1:
17:43
|
||
35. |
Lukáš Komara
Hozelec
|
19
90
|
0
1:
19:21
|