por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória E ženy | |||||
1 |
Jana Martinská
OSSR Sliač
|
19
90
|
00:
50:25
|
||
2 |
Lucia Piatriková
Zvolen
|
19
97
|
00:
55:50
|
||
3 |
Anna Stehlikova
|
19
91
|
0
1:
00:05
|
||
4. |
Zuzana Krčíková
Svetielko nádeje/RTZV
|
19
84
|
0
1:
02:41
|
||
5. |
Ivana Jasenská
Zvolen
|
19
90
|
0
1:
08:42
|
||
6. |
Michaela Pilná
Zvolen
|
19
94
|
0
1:
08:42
|
||
7. |
Lucia Korpášová
RunningTeamZV
|
19
87
|
0
1:
10:18
|
||
8. |
Nicola Kováčová
ŠK Štrba
|
19
83
|
0
1:
14:10
|
||
9. |
Mária Machavová
Hriňová
|
20
06
|
0
1:
15:06
|
||
Kategória F ženy | |||||
1 |
Jana Kucejova
Detva
|
19
77
|
00:
52:00
|
||
2 |
Zuzana Rapčanová
Šk Detva v pohybe
|
19
79
|
00:
52:16
|
||
3 |
Erika Leitnerová
RTZV
|
19
73
|
00:
59:52
|
||
4. |
Ema Maďarová
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
77
|
0
1:
00:29
|
||
5. |
Danica Pakos pilná
RunningteamZV
|
19
74
|
0
1:
00:40
|
||
6. |
Andrea Holeková
|
19
74
|
0
1:
00:56
|
||
7. |
Silvia Mamoňová
|
19
82
|
0
1:
01:34
|
||
8. |
Iveta Žigová
RunningteamZV
|
19
78
|
0
1:
03:59
|
||
9. |
Mária Machavová
MicroStep
|
19
82
|
0
1:
05:30
|
||
10. |
Gabriela Čabová
RunningteamZv
|
19
79
|
0
1:
09:20
|
||
11. |
Miroslava Bartková
|
19
80
|
0
1:
13:19
|
||
12. |
Miroslava Hrončiakova
Rodina Hronciakovcov
|
19
77
|
0
1:
14:19
|
||
Kategória G ženy | |||||
1 |
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
|
19
72
|
0
1:
05:11
|
||
2 |
Helena Lenčová
ŠK Detva v pohybe/Svetielko nádeje
|
19
61
|
0
1:
05:27
|
||
3 |
Marcela Mojžišová
Zvolen
|
19
71
|
0
1:
08:11
|
||
4. |
Monika Kučerová
|
19
72
|
0
1:
10:24
|
||
5. |
Zuzana Pavlikova
Velka Luka
|
19
67
|
0
1:
10:51
|
||
Kategória A muži | |||||
1 |
Ľuboš Jombík
Krupina
|
19
83
|
00:
43:29
|
||
2 |
Matej Oravec
Komedianti
|
19
89
|
00:
50:35
|
||
3 |
Matej Parobok
Komedianti
|
19
90
|
00:
50:50
|
||
4. |
Tomáš Súkenník
|
19
84
|
00:
52:49
|
||
5. |
Ľubomír Hedvigy
|
19
96
|
00:
53:41
|
||
6. |
Peter Korpáš
Zvolen
|
19
87
|
00:
54:05
|
||
7. |
Jakub Melicherčík
Banská Štiavnica
|
19
88
|
00:
54:22
|
||
8. |
Tomáš Veselý
Šafránek klub
|
19
92
|
00:
55:19
|
||
9. |
Martin Mecele
Stará Kremnička
|
19
91
|
00:
55:58
|
||
10. |
Andrej Mojžita
Zvolen
|
20
05
|
00:
56:32
|
||
11. |
Martin Slovák
Spartans Zvolen
|
19
98
|
00:
56:40
|
||
12. |
Miroslav Švec
Runningteam Zvolen
|
19
85
|
00:
57:56
|
||
13. |
Ján Remeselník
Zvolen
|
19
85
|
00:
59:01
|
||
14. |
Matej Kučera
RTZV- OCRA Slovakia
|
19
89
|
00:
59:07
|
||
15. |
Juraj Plesník
Makači
|
19
85
|
0
1:
01:36
|
||
16. |
Peter Orság
Pworontočokwala
|
19
90
|
0
1:
05:19
|
||
17. |
Pavel Sedilek
RunningteamZv - STG Zvolen
|
19
83
|
0
1:
08:42
|
||
Kategória B muži | |||||
1 |
Marián Melicherčík
AK Danica Zvolen
|
19
73
|
00:
41:47
|
||
2 |
Michal Králik
Atletický Klub Krupina
|
19
79
|
00:
43:19
|
||
3 |
Richard Hrusovsky
Banska stiavnica
|
19
73
|
00:
47:51
|
||
4. |
Ľubomír Hedvigy
|
19
73
|
00:
49:05
|
||
5. |
Igor Beňuška
Sliač/Sampor
|
19
78
|
00:
51:56
|
||
6. |
Michal Václavík
Očová
|
19
77
|
00:
54:19
|
||
7. |
Štefan Peták
Zvolenská Slatina
|
19
73
|
00:
54:48
|
||
8. |
Rastislav Tvarožek
Sliač
|
19
75
|
00:
54:50
|
||
9. |
Martin Kalmánek
RunningTeam ZV
|
19
79
|
00:
55:35
|
||
10. |
Erik Fabian
|
19
79
|
00:
56:24
|
||
11. |
Vladimír Farkaš
|
19
82
|
00:
58:08
|
||
12. |
Peter Tuček
|
19
73
|
00:
58:33
|
||
13. |
Jozef Smutný
ŠK Detva v pohybe
|
19
73
|
00:
59:30
|
||
14. |
Miroslav Hoss
Žarnovickí bežci
|
19
75
|
0
1:
03:44
|
||
15. |
Patrik Mamoň
|
19
74
|
0
1:
09:45
|
||
16. |
Richard Ladziansky
Harmanec
|
19
80
|
0
1:
14:18
|
||
17. |
Zdenko Blahovsky
|
19
78
|
0
1:
15:35
|
||
Kategória C muži | |||||
1 |
Ján Melicherčík
AK Danica Zvolem
|
19
72
|
00:
47:14
|
||
2 |
Ján Môcik
Banská Bystrica
|
19
64
|
00:
49:19
|
||
3 |
Ivan Čík
Svetielko Nádeje
|
19
66
|
00:
53:12
|
||
4. |
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
|
19
70
|
00:
53:34
|
||
5. |
Dušan Kohút
Poniky
|
19
71
|
00:
54:37
|
||
6. |
Ján Poláčik
Podzámčok
|
19
69
|
00:
55:51
|
||
7. |
Radek Doktor
Runningteam ZV
|
19
66
|
00:
56:32
|
||
8. |
Igor Šalko
Poniky
|
19
65
|
00:
57:03
|
||
9. |
Ľubomír Pakos
AK VTJ Zvolen
|
19
71
|
00:
57:47
|
||
10. |
Richard Bečár
Detva v pohybe
|
19
70
|
0
1:
01:19
|
||
11. |
Vladimír Pajgert
Runningteam Zvolen
|
19
68
|
0
1:
06:45
|
||
12. |
Miroslav Ludha
|
19
66
|
0
1:
07:43
|
||
13. |
Ladislav Kapuš
DIADOR
|
19
70
|
0
1:
09:19
|
||
14. |
Pavol Orság
Lučenec
|
19
64
|
0
1:
11:25
|
||
Kategória D muži | |||||
1 |
Bohuslav Melicherčík
Banská Štiavnica
|
19
57
|
00:
48:57
|
||
2 |
Milan Valocka
Uni-y_be-c Zvolen
|
19
60
|
00:
50:26
|
||
3 |
Štefan Gibala
Nitra
|
19
60
|
00:
51:21
|
||
4. |
Jozef Mecele
Stará Kremnička
|
19
61
|
00:
57:44
|
||
5. |
Jaroslav Tuharsky
Jaro
|
19
61
|
00:
58:36
|
||
6. |
Milan Libo
Hlinik nad Hronom
|
19
55
|
00:
58:42
|
||
7. |
Jozef Ostrihon
|
19
61
|
0
1:
05:28
|