por.č. | pretekár/ka | ročník roč. | čas | ||
---|---|---|---|---|---|
Kategória E ženy | |||||
1 |
Nikola Benediková
TJ Slávia TUZVO
|
19
95
|
00:
26:14
|
||
2 |
Katarina Liktorova
Zvolen
|
19
91
|
00:
27:07
|
||
3 |
Katarína Babiarova
PREGO Running Team
|
19
86
|
00:
30:23
|
||
4. |
Lucia Piatriková
|
19
97
|
00:
30:27
|
||
5. |
Veronika Izraelová
|
19
96
|
00:
30:51
|
||
6. |
Renata Balková
Banská Štiavnica
|
19
85
|
00:
31:46
|
||
7. |
Martina Fiľová
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
87
|
00:
32:02
|
||
8. |
Viktória Cerovská
|
19
97
|
00:
33:25
|
||
9. |
Mária Parobková
bbtrener
|
20
05
|
00:
33:28
|
||
10. |
Martina Sivoková
|
20
00
|
00:
33:36
|
||
11. |
Zuzana Krčíková
Svetielko nádeje/RTZV
|
19
84
|
00:
33:42
|
||
12. |
Lucia Sirotiarová
|
19
91
|
00:
33:47
|
||
13. |
Veronika Zeljenková
Krupina
|
19
85
|
00:
34:45
|
||
14. |
Anna Mroceková
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
85
|
00:
35:51
|
||
15. |
Dominika Hozáková
STG Zvolen
|
20
00
|
00:
36:12
|
||
16. |
Michaela Pilná
RunningTeam Zvolen
|
19
94
|
00:
36:31
|
||
17. |
Barbora Fuseková
|
19
96
|
00:
36:33
|
||
18. |
Eva Vyletelová
Makači
|
19
92
|
00:
37:13
|
||
19. |
Terézia Lacková
|
19
91
|
00:
37:48
|
||
20. |
Zuzana Čížová
|
19
92
|
00:
38:13
|
||
21. |
Petra Hrončiaková
|
20
07
|
00:
38:17
|
||
22. |
Ľubica Luhová
Pečená krkovička Nosice
|
19
99
|
00:
39:09
|
||
23. |
Kristína Babjaková
|
19
96
|
00:
39:13
|
||
24. |
Eva Rosová
|
19
97
|
00:
39:28
|
||
25. |
Martina Bublincová
|
20
06
|
00:
39:50
|
||
26. |
Katarína Nyékiová
Šahy
|
19
88
|
00:
40:00
|
||
27. |
Viktoriia+ Loginova
|
19
96
|
00:
40:05
|
||
28. |
Mária Tomčíková
|
20
02
|
00:
40:09
|
||
29. |
Alžbeta Tomčíková
|
20
06
|
00:
42:04
|
||
30. |
Dominika Tkáčová
|
19
99
|
00:
42:06
|
||
31. |
Tatiana Tkadlecová
|
19
99
|
00:
42:49
|
||
32. |
Alena Ondrejková
|
19
98
|
00:
43:14
|
||
33. |
Martina Srholcová
|
19
98
|
00:
43:27
|
||
34. |
Alica Rázusová
Liptovský Mikuláš
|
19
99
|
00:
46:41
|
||
35. |
Nikola Burdelová
|
20
02
|
00:
51:36
|
||
36. |
Silvia Čiaková
|
19
92
|
00:
51:36
|
||
37. |
Ivana Jasenská
Zvolen
|
19
90
|
00:
55:29
|
||
Kategória F ženy | |||||
1 |
Jana Kucejova
Detva
|
19
77
|
00:
28:31
|
||
2 |
Zuzana Rapčanová
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
79
|
00:
28:44
|
||
3 |
Veronika Kalmáneková
RTZV / Športujeme spolu
|
19
80
|
00:
32:57
|
||
4. |
Danica Pakos pilná
RunningteamZV
|
19
74
|
00:
33:50
|
||
5. |
Silvia Mamoňová
OZ Svetielko nadeje
|
19
82
|
00:
34:19
|
||
6. |
Zuzana Schieberová
rýchle šípy
|
19
76
|
00:
34:30
|
||
7. |
Ivana Sklenková
|
19
81
|
00:
35:04
|
||
8. |
Maja Rošková
|
19
82
|
00:
36:58
|
||
9. |
Lenka Kubinyová
Očová
|
19
82
|
00:
37:22
|
||
10. |
Janka Brašová
Continental Sport Club Zvolen
|
19
74
|
00:
38:32
|
||
11. |
Janka Bučanová
Krupina
|
19
81
|
00:
40:57
|
||
12. |
Gabriela Čabová
RTZV
|
19
79
|
00:
41:02
|
||
13. |
Zuzana Šupová
Hobby bežci Sliač
|
19
80
|
00:
43:32
|
||
14. |
Eva Slováková
|
19
80
|
00:
43:50
|
||
15. |
Iveta Somorová
|
19
80
|
00:
45:16
|
||
16. |
Lucia Kazdová
Zvolen
|
19
79
|
00:
46:39
|
||
17. |
Janka Kozáriková
Bystrická strela
|
19
83
|
00:
55:27
|
||
Kategória G ženy | |||||
1 |
Iveta Furáková
Zvolen
|
19
73
|
00:
25:48
|
||
2 |
Janka Potančoková
Atléti Banská Štiavnica
|
19
72
|
00:
28:24
|
||
3 |
Erika Leitnerová
RTZV
|
19
73
|
00:
33:50
|
||
4. |
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
|
19
72
|
00:
34:28
|
||
5. |
Helena Lenčová
ŠK Detva v pohybe/Svetielko nádeje
|
19
61
|
00:
37:53
|
||
6. |
Zuzana Fábryová
Zvolen
|
19
72
|
00:
42:22
|
||
7. |
Ola Valachová
OM - OLA
|
19
69
|
00:
50:00
|
||
Kategória A muži | |||||
1 |
Matej Schieber
BB tréner
|
19
96
|
00:
22:30
|
||
2 |
Kristián Zimány
Krupina
|
19
97
|
00:
23:05
|
||
3 |
Ivan Kredatus
Pliešovce
|
19
90
|
00:
25:38
|
||
4. |
Tomas Imre
|
19
86
|
00:
25:45
|
||
5. |
Daniel Nagy
|
19
98
|
00:
25:48
|
||
6. |
Mikuláš Urgela
|
19
86
|
00:
26:09
|
||
7. |
Adam Krčmárik
|
19
96
|
00:
26:13
|
||
8. |
Jozef Paška
Zvolenská Slatina
|
19
88
|
00:
26:28
|
||
9. |
Daniel Tomčík
|
19
96
|
00:
26:42
|
||
10. |
Peter Pavlík
rýchle šípy
|
19
84
|
00:
27:01
|
||
11. |
Tomáš Černák
ŠKP Bratislava
|
19
95
|
00:
28:03
|
||
12. |
Hugo m. Uličný
Liptovský Mikuláš
|
19
99
|
00:
28:07
|
||
13. |
Andrej Ott
Marathon BB Team
|
19
90
|
00:
28:28
|
||
14. |
Dávid Moška
|
20
07
|
00:
28:28
|
||
15. |
Radoslav Krchnavý
|
19
96
|
00:
28:37
|
||
16. |
Lukáš Maťokár
TUZVO
|
19
92
|
00:
28:46
|
||
17. |
Peter Búci
|
19
87
|
00:
28:48
|
||
18. |
Tomáš Súkenník
RTZV
|
19
84
|
00:
28:54
|
||
19. |
Radoslav Petic
|
19
88
|
00:
29:00
|
||
20. |
Michal Hazlinger
Hazlo club
|
19
84
|
00:
29:03
|
||
21. |
Šimon Dolinec
Dolincovci ZV
|
20
09
|
00:
29:06
|
||
22. |
Peter Švec
RunningTeam Zvolen
|
19
84
|
00:
29:48
|
||
23. |
Matúš Mamoň
AK Danica Zvolen
|
20
10
|
00:
29:49
|
||
24. |
Andrej Bolek
Mútne
|
19
97
|
00:
29:50
|
||
25. |
Marián Fiľo
SPORTKLUB Dobra Niva
|
19
84
|
00:
29:59
|
||
26. |
Denis Čipka
|
19
98
|
00:
30:02
|
||
27. |
Ján Krahulec
AK Danica
|
20
07
|
00:
30:18
|
||
28. |
Matej Ďuriš
Zvolen
|
19
86
|
00:
30:26
|
||
29. |
Ľubomír Hedvigy
OS SR
|
19
95
|
00:
30:28
|
||
30. |
Tomáš Straňák
Spišská Nová Ves
|
19
99
|
00:
30:29
|
||
31. |
Matej Kučera
RTZV- OCRA Slovakia
|
19
89
|
00:
30:42
|
||
32. |
Ivanko Uramko
BELLFORCE
|
19
93
|
00:
30:44
|
||
33. |
Martin Čižnár
|
19
90
|
00:
30:52
|
||
34. |
Marián Lalík
|
19
86
|
00:
30:54
|
||
35. |
Andrej Mojžita
Zvolen
|
20
05
|
00:
30:55
|
||
36. |
Norbert Hruška
Zavadskí štvanci
|
19
99
|
00:
31:38
|
||
37. |
Anton Krbaťa
R4F
|
19
87
|
00:
31:44
|
||
38. |
Jakub Dubovský
|
20
04
|
00:
31:47
|
||
39. |
Maroš Matejov
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
|
19
92
|
00:
31:51
|
||
40. |
Matej Vandák
ONEduck
|
20
05
|
00:
32:11
|
||
41. |
Michal Lepeň
SZČO
|
19
85
|
00:
32:16
|
||
42. |
Miroslav Ivan
RunningteamZV
|
19
85
|
00:
32:23
|
||
43. |
David Janicek
|
19
87
|
00:
32:53
|
||
44. |
Marek Žabenský
Cyrdo running team
|
19
97
|
00:
32:57
|
||
45. |
Tomáš Packo
RUNNINGTEAMZV
|
19
85
|
00:
33:15
|
||
46. |
Miroslav Švec
RunningTeam ZV
|
19
85
|
00:
33:18
|
||
47. |
Michal Szatmári
Zvolenská Slatina
|
19
94
|
00:
33:20
|
||
48. |
Matej Vyboh
Zvolenská Slatina
|
20
06
|
00:
33:28
|
||
49. |
Slavomír Mazúr
Cyrdo running team
|
19
95
|
00:
33:29
|
||
50. |
Pavol Smilek
Banáni
|
19
84
|
00:
33:33
|
||
51. |
Maros Mihal
Running not found
|
19
88
|
00:
33:42
|
||
52. |
Martin Dvořák
Running not found
|
19
88
|
00:
33:54
|
||
53. |
Martin Zápotocký
|
19
92
|
00:
34:09
|
||
54. |
Lukašin Šimík
BELLFORCE
|
19
94
|
00:
34:12
|
||
55. |
Metod Gáll
|
19
97
|
00:
34:14
|
||
56. |
Jaroslav Kollár
ZC Run
|
19
86
|
00:
34:46
|
||
57. |
Matej Mašlej
Zvolen
|
19
90
|
00:
34:51
|
||
58. |
Michal Pavlenda
Slatinské Lazy
|
19
90
|
00:
35:26
|
||
59. |
Pavol Hossa
Elitgym
|
19
88
|
00:
35:37
|
||
60. |
Miroslav Selecký
ELITGYM
|
19
93
|
00:
35:39
|
||
61. |
Roman Hanuska
Elitgym
|
19
99
|
00:
35:43
|
||
62. |
Martin Ďuroška
|
19
86
|
00:
36:32
|
||
63. |
Tomáš Bystrianský
Hriňová
|
19
99
|
00:
36:43
|
||
64. |
Ján Kurek
|
19
96
|
00:
36:43
|
||
65. |
Tomáš Prievozník
|
20
02
|
00:
36:44
|
||
66. |
Ivan Maliniak
|
19
90
|
00:
36:55
|
||
67. |
Juraj Plesník
BK Makači Zvolen
|
19
85
|
00:
37:13
|
||
68. |
Jozef Šamu
OZ Filipko Šamu
|
19
86
|
00:
37:22
|
||
69. |
Ľuboš Baláž
|
20
00
|
00:
37:52
|
||
70. |
Ján jozef Bencze
AC Nové Zámky
|
20
07
|
00:
38:09
|
||
71. |
Michal Dudiak
|
19
93
|
00:
38:21
|
||
72. |
Milan Mozol
|
20
00
|
00:
38:39
|
||
73. |
Peter Paulík
RUNNINGTEAMZV
|
19
90
|
00:
39:05
|
||
74. |
Radovan Rosa
|
19
92
|
00:
39:27
|
||
75. |
Andrej Klikáč
|
20
02
|
00:
39:58
|
||
76. |
Jan Murin
STG Zvolen
|
19
88
|
00:
40:24
|
||
77. |
Richard Vavro
TOTENTÝM
|
19
96
|
00:
40:26
|
||
78. |
Filip Rabik
PREŠA
|
19
99
|
00:
41:11
|
||
79. |
Lukáš Adamčík
|
19
97
|
00:
41:11
|
||
80. |
Andrej Brťka
Marathonbb Team
|
19
85
|
00:
42:11
|
||
81. |
Peter Sakalík
|
19
96
|
00:
42:50
|
||
82. |
Michal Bélik
|
19
97
|
00:
42:50
|
||
83. |
Matej Valach
|
20
10
|
00:
43:05
|
||
84. |
Dušan Benedikty
Detva - sídlisko
|
19
93
|
00:
43:07
|
||
85. |
Peter Dudko
|
19
98
|
00:
43:14
|
||
86. |
Branislav Chochol
Gemerská Poloma
|
20
03
|
00:
44:17
|
||
87. |
Rastislav Hajnal
|
19
88
|
00:
45:46
|
||
Kategória B muži | |||||
1 |
Rastislav Skubeň
VTJ Sliač
|
19
81
|
00:
23:34
|
||
2 |
Ľuboš Jombík
AK Krupina
|
19
83
|
00:
23:46
|
||
3 |
Michal Králik
Atletický Klub Krupina
|
19
79
|
00:
24:35
|
||
4. |
Daniel Kudrik
ŠK DETVA V POHYBE
|
19
82
|
00:
25:00
|
||
5. |
Ivan Pavlík
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice
|
19
78
|
00:
25:35
|
||
6. |
Branislav Dolinec
Dolincovci ZV
|
19
79
|
00:
26:05
|
||
7. |
Peter Vrábeľ
Banditos-Rimavská Sobota
|
19
79
|
00:
26:16
|
||
8. |
Vladimír Vaclávík
AK VTJ Zvolen
|
19
79
|
00:
26:29
|
||
9. |
Mário Nôta
Kriváň 164
|
19
77
|
00:
26:40
|
||
10. |
Tomáš Ďurta
Prievidza
|
19
80
|
00:
26:58
|
||
11. |
Marián Iľaš
Banská Bystrica
|
19
74
|
00:
28:09
|
||
12. |
Marian Vidra
Rudlova runners
|
19
77
|
00:
28:33
|
||
13. |
Jan Teren
DSS Domov života
|
19
81
|
00:
28:36
|
||
14. |
Tomáš Horváth
Zvolen
|
19
82
|
00:
29:25
|
||
15. |
Tomáš Rapko
Festo
|
19
83
|
00:
29:55
|
||
16. |
Jozef Karlovsky
Zelovce
|
19
81
|
00:
29:57
|
||
17. |
Erik Lichnovsky
TUNA TC
|
19
74
|
00:
30:30
|
||
18. |
Radko Lehocký
Zvolen
|
19
79
|
00:
30:36
|
||
19. |
Stanislav Kučera
|
19
77
|
00:
31:04
|
||
20. |
Martin Kalmánek
RTZV
|
19
79
|
00:
31:22
|
||
21. |
Ľuboš Mazúr
Nevoľne
|
19
74
|
00:
31:39
|
||
22. |
Maroš Petruš
Žiar nad Hronom
|
19
77
|
00:
31:39
|
||
23. |
Rastislav Koštialik
SPORTKLUB Dobra Niva
|
19
77
|
00:
31:51
|
||
24. |
Štefan Putiš
|
19
76
|
00:
32:09
|
||
25. |
Ján Rusnák
|
19
82
|
00:
32:14
|
||
26. |
Michal Diviak
Banáni
|
19
83
|
00:
32:20
|
||
27. |
Michal Michel
|
19
81
|
00:
33:09
|
||
28. |
Martin Alman
TOTENTÝM
|
19
75
|
00:
33:12
|
||
29. |
Martin Vician
Zvolen
|
19
80
|
00:
33:15
|
||
30. |
Ján Polonský
RunningteamZV
|
19
77
|
00:
33:30
|
||
31. |
Pavel Sedilek
RTZV Zvolen
|
19
83
|
00:
33:38
|
||
32. |
Miroslav Hoss
Žarnovický bežci
|
19
75
|
00:
33:39
|
||
33. |
Jan Selecky
Ocova
|
19
82
|
00:
33:40
|
||
34. |
Ondrej Vrtich
STG Zvolen
|
19
81
|
00:
35:02
|
||
35. |
Ján Iždinský
-
|
19
77
|
00:
35:18
|
||
36. |
Richard Valach
|
19
78
|
00:
36:03
|
||
37. |
Michal Lvomský
Liptovský Mikuláš
|
19
83
|
00:
36:23
|
||
38. |
Lukáš Venclík
Športujem spolu
|
19
77
|
00:
36:25
|
||
39. |
Patrik Mamoň
OZ Svetielko nádeje
|
19
74
|
00:
37:29
|
||
40. |
Miloš Borský
|
19
83
|
00:
37:30
|
||
41. |
Richard Ladziansky
Harmanec
|
19
80
|
00:
38:16
|
||
42. |
Andrej Roziak
Sliac
|
19
80
|
00:
45:56
|
||
43. |
Miroslav Dic
Zvolen
|
19
80
|
00:
46:39
|
||
44. |
Peter Kozárik
Kozič Run Sliač
|
19
76
|
00:
55:27
|
||
Kategória C muži | |||||
1 |
Marián Melicherčík
Ak Danica Zvolen
|
19
73
|
00:
23:26
|
||
2 |
Richard Hrusovsky
Banska stiavnica
|
19
73
|
00:
26:02
|
||
3 |
Miroslav Ťapušík
|
19
73
|
00:
26:31
|
||
4. |
Ján Melicherčík
AK Danica Zvolen
|
19
72
|
00:
26:34
|
||
5. |
Miroslav Krištof
Run For Fun/BK Slávia V.Krtíš
|
19
66
|
00:
27:19
|
||
6. |
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
|
19
70
|
00:
29:41
|
||
7. |
Ivan Čík
Svetielko Nádeje
|
19
66
|
00:
30:30
|
||
8. |
Ľubomír Pakos
AK VTJ Zvolen
|
19
71
|
00:
30:31
|
||
9. |
Ján Poláčik
Podzámčok
|
19
69
|
00:
30:54
|
||
10. |
Karol Mazúr
kami Nevolné
|
19
69
|
00:
30:55
|
||
11. |
Štefan Peták
Zvolenská Slatina
|
19
73
|
00:
30:57
|
||
12. |
Peter Tuček
Exodus 90 - Budča
|
19
73
|
00:
32:24
|
||
13. |
Vladimír Kollár
|
19
71
|
00:
33:03
|
||
14. |
Marek Turanský
Continental Sportclub Zvolen
|
19
72
|
00:
33:25
|
||
15. |
Michal Branislav
MBSM Zvolen
|
19
66
|
00:
34:16
|
||
16. |
Peter Chmelař
|
19
67
|
00:
35:20
|
||
17. |
Miroslav Kucera
Zvolenská Slatina
|
19
69
|
00:
35:28
|
||
18. |
Vladimír Pajgert
Runningteam ZV
|
19
68
|
00:
36:14
|
||
19. |
Ladislav Kapuš
DIADOR
|
19
70
|
00:
36:45
|
||
20. |
Radoslav Hudák
JK Podzámocký dvor
|
19
72
|
00:
38:27
|
||
21. |
Marcel Luhový
Pečená krkovička Nosice
|
19
71
|
00:
39:09
|
||
22. |
Marián Máťuš
|
19
73
|
00:
43:23
|
||
Kategória D muži | |||||
1 |
Milan Valocka
Uni-y_b-ec Zvolen
|
19
60
|
00:
28:31
|
||
2 |
Ján Očovai
Mašková
|
19
59
|
00:
30:53
|
||
3 |
Jozef Mecele
Stará Kremnička
|
19
61
|
00:
32:05
|
||
4. |
Milan Libo
Biatlon Vyhne
|
19
55
|
00:
33:13
|
||
5. |
Jaroslav Tuharsky
Jaro
|
19
61
|
00:
33:14
|
||
6. |
Ivan Bothár
Zvolen
|
19
62
|
00:
34:38
|
||
7. |
Ján Hazucha
Zvolen
|
19
47
|
00:
37:48
|
||
8. |
Jozef Ostrihon
HS
|
19
61
|
00:
39:30
|
||
9. |
Igor Janičina
MEDIJAN
|
19
61
|
00:
47:04
|