Zvolenská Grgalica 2021

por. pretekár/ka roč. čas
Kategória L Ženy nad 18 rokov
1
Renata Balková
19 85
0 1: 01:16
2
Simona Lomázova
Bežecký klub Dolný Kubín
19 89
0 1: 02:39
3
Zuzana Krčíková
Svetielko Nádeje
19 84
0 1: 07:25
4.
Michaela Pilná
RunningTeam Zvolen
19 94
0 1: 13:54
5.
Lucia Korpášová
RunningTeamZV
19 87
0 1: 14:46
Kategória M Ženy nad 40 rokov
1
Zuzana Rapčanová
ŠK Detva v pohybe
19 79
00: 59:59
2
Ivana Sklenková
19 81
0 1: 04:50
3
Slávka Bieliková
AK Žiar nad Hronom
19 74
0 1: 08:02
4.
Veronika Kalmáneková
RunningTeam ZV
19 80
0 1: 09:22
5.
Jana Mozoľová
FIT Štýl Running Team
19 76
0 1: 11:10
6.
Ivana Sumráková
Ziaden
19 75
0 1: 13:51
7.
Ingrid Šimončíková
Zvolen
19 74
0 1: 14:11
8.
Katarína Strmeňová
bežci Poltár
19 75
0 1: 15:18
9.
Radka Vilhančeková
19 80
0 1: 15:59
10.
Jolana Bukovičová
NIKA WRC Rožňava
19 72
0 1: 18:06
11.
Martina Balocová
19 77
0 1: 19:48
12.
Katarína Högerová
19 75
0 1: 25:39
Kategória N Ženy nad 50 rokov
1
Daša Adameková
Michalová
19 67
0 1: 03:56
2
Zuzana Vaculčiaková
Inline Borievka
19 67
0 1: 10:17
3
Anička Čunderlikova
19 56
0 1: 12:57
4.
Helena Lenčová
Svetielko nádeje
19 61
0 1: 13:15
Kategória H Muži nad 18 rokov
1
Tomáš Cerovský
Ruscona Team
19 91
00: 47:29
2
Tomáš Smolka
Pávnica
19 96
00: 48:43
3
Martin Henček
19 84
00: 53:55
4.
Peter Korpáš
RunningTeamZV
19 87
00: 56:07
5.
Radovan Radler
BBtrener
19 98
00: 58:34
6.
Stanislav Kolimár
19 85
00: 59:45
7.
Peter Korpáš jr.
RunningTeamZV
20 12
0 1: 04:05
8.
Marek Krajči
20 09
0 1: 04:16
9.
Sunni Kushwaha
19 92
0 1: 42:31
Kategória I Muži nad 40 rokov
1
Peter Szigety
HZS VF
19 79
00: 50:22
2
Richard Hrusovsky
banska stiavnica
19 73
00: 52:39
3
Kamil Šimončík
19 76
00: 54:41
4.
Andrej Zaťko
Pohronske Ľadové Medvede ZH
19 76
00: 58:50
5.
Radovan Králik
19 78
00: 59:15
6.
Milan Šimoník
RunningTeamZV
19 75
0 1: 02:19
7.
Jozef Smutný
ŠK Detva v pohybe
19 73
0 1: 07:21
8.
Tomáš Kajan
-
19 79
0 1: 09:24
9.
Peter Mozoľa
FIT Štýl Running Team
19 77
0 1: 11:56
10.
Miroslav Hoss
Žarnovický bežci
19 75
0 1: 12:56
11.
Dušan Raniak
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
19 78
0 1: 15:59
12.
Ján Baloc
19 76
0 1: 20:56
13.
Peter Kozárik
Kozič Run Sliač
19 76
0 1: 25:32
Kategória J Muži nad 50 rokov
1
Radek Šály
Šulywander
19 66
00: 57:04
2
Ivan Čík
Svetielko Nádeje
19 66
00: 58:22
3
Ján Poláčik
Podzámčok
19 69
0 1: 00:06
4.
Norbert Bukovič
NIKA WRC Rožňava
19 70
0 1: 01:12
5.
Peter Mesiarik
Tŕnie
19 70
0 1: 02:33
6.
Jozef Lukáč
Amatér Brezno
19 62
0 1: 02:40
7.
Ľubomír Pakos
AK VTJ Zvolen
19 71
0 1: 03:41
8.
Jaroslav Ulbrík
19 64
0 1: 06:49
9.
Henrich Pačes
RTZV
19 71
0 1: 09:02
10.
Ladislav Kapuš
Diador
19 70
0 1: 12:11
11.
Vladimír Pajgert
Runningteam ZV
19 68
0 1: 13:32
Kategória K Muži 60 a viac rokov
1
Marián Herédy
Veľký Krtíš
19 60
00: 55:00
2
Stanislav Sviták
AK Zilina
19 50
0 1: 03:34
3
Milos Koniar
Boboteam
19 58
0 1: 05:02
4.
Jaroslav Tuhársky
19 61
0 1: 05:17
5.
Ján Demeter
BK Veľký Krtíš
19 43
0 1: 11:10
6.
Milan Krajči
Lokomotiva Zvolen
19 41
0 1: 33:33
7.
Anton Gombár
SBSĽQ Zvolen
19 44
0 1: 54:46